№ 30 (267):

„Спрощенка” – впевнений вибір майже 10 тисяч сумських підприємців

Актуалії

Процес виборуНа сьогоднішній день спрощену систему оподаткування в обласному центрі обрали 9911 фізичних осіб-підприємців, а це майже 52% від загальної кількості зареєстрованих платників податків-самозайнятих осіб.

Після прийняття з 1 січня 2012 року змін до Податкового кодексу України, які дозволили приватним підприємцям працювати на трьох групах з більшими обсягами виручки (до 3-х мільйонів) та кількістю найманих працівників до 20-ти осіб, спостерігається позитивна динаміка збільшення кількості спрощенців. З обранням єдиної системи оподаткування, збільшуються  і суми надходжень до бюджету.Фахівці Державної податкової інспекції у м. Сумах констатують, що кількість зареєстрованих підприємців, платників єдиного податку, з початку року зросла на 2064 осіб, тобто на 26,3 %.

Додатково повідомляємо, що за січень-серпень 2012 року підприємці-«спрощенці» перерахували до бюджету майже 19 млн. гривень єдиного податку, що на 12,7 млн. грн. перевищило аналогічний показник минулого року.
 
Зазначене свідчить про те, що сумські платники податків гідно оцінили нововведення, запроваджені податковим кодексом України. Відтепер для суб’єктів господарювання на початковому етапі ведення бізнесу встановлені прості та прозорі правила оподаткування, максимально полегшена процедура обліку та подання звітності.Також читайте:

Принижені і ображені

ДАІ приготувала водіям новорічний «подарунок»

Наскільки страшна криза, як її малюють?

«Наша Україна» пішла в народ