№ 31 (268):

Яндекс відкрив інтернет-гіпермаркет одягу

Актуалії

25 вересня 2012 року. Яндекс запропонував користувачам оновити гардероб на новому сервісі з вибору одягу. На garderob.yandex.ua зібрано понад 60 тисяч товарів із великих інтернет-магазинів України. Користувач може зайти в цей віртуальний гіпермаркет — і вибирати, порівнювати і розглядати товари відразу у всіх магазинах. А потім зробити в одному з них замовлення з доставкою в будь-який регіон країни.

«Під час вибору одягу людина дивиться спочатку на саму річ, а вже потім на етикетку і цінник. І на відміну від побутової техніки, де важливі технічні характеристики, одяг, перш за все, має подобатися людині, — говорить керівник Яндекс.Маркету Олексій Авдей. — В основі нового сервісу лежить ідеологія Яндекс.Маркету, найбільшого агрегатору інтернет-магазинів в Україні та Росії. Але тепер ми зробили наголос на візуальному виборі: у результатах пошуку відразу видно, як виглядає річ, а за бажання її можна наблизити і розглянути детальніше».На garderob.yandex.ua знайдеться одяг для всіх — дорослих, дітей, модниць, любителів спорту. Як і в інших розділах Маркету, в «Одязі та взутті» можна подивитися, наприклад, усі моделі улюбленої марки чи всі марки улюбленої моделі. А якщо людина точно знає, що хоче купити, фільтри відсіють зайве. І в результатах пошуку будуть, наприклад, тільки червоні пальта 42 розміру або лише туфлі на невисокому підборі до 800 грн.

Сервіс також допоможе не помилитися з розміром. Якщо людина сумнівається, чи підійдуть їй джинси Levi's 28/34, вона може переключитися на звичну для себе систему — наприклад, європейську. А тим, хто не знає своїх параметрів, сервіс підкаже, як правильно знімати мірки.

При виборі одягу користувачі вже зараз можуть орієнтуватися за рейтингом і відгуками — для тих магазинів, які вже були на Маркеті. А після покупки — теж поділитися своїми враженнями. Крім того, служба контролю якості Яндекса регулярно перевіряє всі магазини, за якими шукає сервіс, у тому числі стежить за достовірністю інформації про наявність товарів, ціни і терміни доставки.

Яндекс.Маркет - сервіс для вибору товарів і місця покупки. За даними Gemius, в липні 2012 року місячна аудиторія сервісу в Україні склала 1 245 000 користувачів.Також перегляньте:

Як водій таксі ґав ловив

США готові допомогти Україні матеріально

НВО ім.Фрунзе поставило турбохолодильне обладнання до Росії

Кому лихо, а кому живеться з шиком