№ 32 (269):

Запрошуємо взяти участь у опитуванні

Актуалії

ОпитуванняДержавна податкова інспекція у м. Сумах повідомляє, що  впродовж жовтня поточного року Державна податкова служба України спільно з Всеукраїнською громадською організацією „Асоціація платників податків України” проводитимуть опитування платників податків щодо чинного законодавства та діяльності органів податкової служби.

Респондентам пропонується оцінити діяльність державної податкової служби та діючої системи оподаткування в Україні.

Взяти участь у опитуванні можуть усі бажаючі громадяни України. Для цього потрібно заповнити анкету, яку фахівці органів ДПС спільно з представниками АППУ розповсюджуватимуть серед платників податків у всіх регіонах під час проведення семінарів, „круглих столів” та інших заходів.Відповісти на запитання анкети можна буде і в електронному вигляді.

Форма анкети щодо системи оподаткування та діяльності органів державної податкової служби України розміщені на веб-сайті ДПС України (sts.gov.ua). Вона також буде опублікована у виданнях „Вісник податкової служби України” та „Податковий, банківський, митний Консультант”.

Заповнені анкети прийматимуться і у Державній податковій інспекції у м.Сумах за адресою:   40000, м. Суми, Покровська площа, 2

Результати опитування громадської думки щодо чинного податкового законодавства та діяльності органів податкової служби у 2012 році будуть оприлюднені у листопаді поточного року і обов’язково враховуватимуться у подальшій  роботі, як податківців, так і працівників асоціації.Також перегляньте:

Нечисте обличчя Сум

Інтимні зони сумських тролейбусників

Зарплата у Сумах у січні-червні 2011 року

Мешканця Сумщини затримали у метро