№ 32 (269):

Експертиза умов праці

Новини

Умови праці мають бути безпечнимиСтаном на 1 листопада 2012 року в місті Суми обліковується 281 підприємство, установа та організація із шкідливими та тяжкими умовами праці з чисельністю працюючих 55274 особи.

З метою забезпечення соціального захисту працівників, зайнятих на роботах з тяжкими і шкідливими умовами праці, щодо встановлення пільг і компенсацій у вигляді щорічних додаткових відпусток, скороченої тривалості робочого тижня, доплат, безкоштовного отримання лікувально-профілактичного харчування, молока, або інших рівноцінних продуктів, пенсійного забезпечення за віком на пільгових умовах спеціалістами управління праці та соціального захисту населення Сумської міської ради перевіряється стан проведення атестації робочих місць за умовами праці.


З початку 2012 року проведено 39 таких перевірок, під час яких здійснено 170 експертиз. За результатами перевірок завершено атестацію робочих місць за умовами праці 23 суб’єктами господарювання міста, що надало можливість їх працівникам отримати передбачені законодавством пільги та компенсації за роботу у шкідливих та несприятливих умовах праці, розробити заходи по покращенню цих умов.Також можна почитати:

У Новому році - нова податкова соціальна пільга

Спекулянти на здоров’ї

Ющенко призначив дочку Віталіну головою Нацради

5 главных ошибок любого туриста. Мифы 2 и 3