№ 32 (269):

У Державній податковій інспекції у м. Сумах новий керівник

Новини

Наказом Державної податкової служби України від 28 вересня 2012 № 1779-о    начальником Державної податкової інспекції у м. Сумах призначено Ірину Володимирівну Карайон, яка до цього виконувала обов’язки начальника  інспекції.

На представленні новопризначений керівник інспекції висловила слова подяки за довіру та запевнила, що податківці обласного центру і надалі стабільно працюватимуть для забезпечення бюджетів усіх рівнів необхідними коштами.Біографічна довідка. Ірина Володимирівна Карайон народилася у 1961 році у с. Н-Таволжанка Щебекинського району Бєлгородської області (Росія).  У 1984 році закінчила Харківський сільськогосподарський інститут ім. В.В.Докучаєва, здобувши кваліфікацію економіста-організатора.

У податкових органах працює з 1993 року. Пройшла шлях від старшого державного податкового інспектора до заступника начальника інспекції. Працювала в центральному апараті Державної податкової служби України. До призначення на роботу в м. Суми обіймала посаду заступника начальника спеціалізованої Державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Харкові.