Попередня версія:

ЗВЕРНЕННЯ-ПОПЕРЕДЖЕННЯ до депутатів Сумської обласної ради, Сумської міської рад

Інша тематика З огляду на результати народного волевиявлення при голосуванні на виборах Президента України, більшість виборців Сумського району, міста Суми та Сумської області висловились проти кандидата Януковича (якого підтримували керівники цих адміністрацій та голова міста Суми). Народні обранці, тобто депутати відповідних рад (районної, міської та обласної) мають заявити про свою позицію, яка відображає інтереси своїх виборців.

Якщо виборці висловились про недовіру теперішнім керівникам органів державної влади і місцевого самоврядування, то депутати, захищаючи інтереси своїх виборців, мають поставити на сесії питання про відставку цих керівників і проголосувати кожен відповідно до волевиявлення жителів його виборчого округу. Після чого сесія двома третинами голосів висловлює недовіру керівникам, що спричиняє їх відставку.

Беручи до уваги той факт, що більшість депутатів представляють виборців, які проголосували проти цієї влади, то дві третини голосів набирають і рада районна, і рада міська, і рада обласна.

Тому територіальна громада Сум, Сумського району і Сумської області звертається з попередженням до тих депутатів, які ладні проігнорувати волю своїх виборців. Не слід відступати від цієї волі, від Конституції, яка гарантує права громадян, і не радимо відступати від власної совісті. Бо безсовісних депутатів його виборці відкличуть. Не встигнете й оговтатись, як оберемо інших.

Через позицію тих депутатів, які саботують волю своїх виборців, не виключена ситуація саботажу роботи, приміром, комунальних служб. Тому, якщо припустити, що таке може статися, то повна відповідальність за це лягає на цих депутатів та керівників відповідних рад і адміністрацій.