Попередня версія:

Задоволення вимоги територіальної громади м. Суми про відставку Сумського місько

Інша тематика

 Думати про закони треба було тоді,

коли грабували Суми, район, область...

Ми, жителі Сум, поставили свої підписи під вимогою про відставку Сумського міського голови В.П. Омельченка у кількості, що перевищує 30 тисяч. Те, що на цей факт Омельченко не звертає уваги, нас не дивує. Бо ми знаємо, що йому – наплювати на людей.Він зі своїм оточенням раптом почав апелювати до законності. Тобто, до дотримання юридичних процедур та інших формальностей: мовляв, просте збирання підписів не може мене послати у відставку. А ми скажемо, що ці підписи – реальний вияв волі жителів Сум. Про закони треба було думати раніше – перед тим, як вдатися до розтягування міської, районної, а разом зі Щербанем – і обласної державної, колективної та приватної власності. Перед тим, як у виборчі урни кидати сфальсифіковані бюлетені, як забороняти міліції вести слідчі дії за заявами спостерігачів про порушення на дільницях чи за заявами потерпілих про застосування проти них фізичної сили з боку найнятих вами службових псів.

Ми є народ і наша воля послати вас – омельченків, щербанів, берфманів, верещаг, добровольских та ішних помічників та замів – не тільки у відставку, а подалі від наших очей. Такою є воля народу, і це є найперше і найголовніше. Юридичне оформлення цієї волі – то вже другорядне, все буде оформлено у відповідності з волею народу – єдиного джерела і носія влади.

А про яку законність так званий мер Омельченко та його секретар Атаман ще й зараз, чіпляючись за крісло (і як висловився свого часу губернатор-“трибун” Щербань – “за корито”) руками, ногами й зубами, можуть згадувати, коли вони бояться не лише своїх виборців-сумчан, а й частину депутатів Сумської міської ради? Бо вже засідання сесії при наявності більшої половини складу депутатів доводиться проводити не в передбаченій законом сесійній залі, а деінде. Омельченко не пускає депутатів проводити засідання у сесійну залу, бо боїться їх. Він – боягуз. Він – паразит на тілі Сумської міської територіальної громади, який присмоктався то того тіла, наче п’явка. Хоча його порівняння з п’явкою – ще велика для нього честь. Бо від п’явки на противагу Омельченку є лікувальна користь...

Ми вас не хочемо, і вас тут не буде. Хіба не ясно?

Аби неясностей не залишилось для того, кому ще не ясно, на це питання хоче відповісти громадянин України О. М. Сахно:

Голові Омельченку, юристу міськради Дяченку, її секретарю Атаману та іншим великим “законникам” я скажу, що в законі написати можна все. Папір все стерпить. Можна написати, що, приміром, для відставки голови територіальної громади Сум треба його особиста на те згода або потрібні 76 голосів депутатів при їх кількісному складі у 75 чоловік. При теперішній владі таке можна не лише написати, але й прийняти... І спробуй тоді – виконай такий закон! Омельченко! Не ховайся, як шкідливий кіт за закони, які тебе нібито захищають. Подивись, будь ласка, на ситуацію у місті. Вона не підказує, що потрібно тобі робити? Люди вже зібрали близько 30 тисяч підписів (понад 10 відсотків від кількості жителів Сум) про відставку теперішнього міського голови. Цей факт ні про що не говорить?

Він не говорить тільки для Омельченка та його оточення, які поперемінно – то з цинізмом, то з переляком говорять про незаконність підписів.

Узаконити факти (підписи) ми узаконимо. Якщо ще щось не так – знову будемо збирати і зберемо ще більше. Запам’ятай, Омельченко, ми й десять раз зберемо, узаконимо, але ми тебе вигонимо. Вигонимо або через депутатський корпус, або через референдум, збори про проведення якого призначені на 13 годину 4 грудня, у суботу у Будинку Природи. Ми тебе вигонимо, якщо ти не розумієш, що люди не хочуть бачити тебе своїм головою, і якщо по-доброму не хочеш піти. Люди не хочуть бачити твої обличчя на екрані “Відікона“, не сприймають вони твої виступи. Так само не хочуть депутати міськради сприймати твого секретаря Атамана, який не виконує своїх прямих посадових обов’язків, до яких, передусім входить організація роботи депутатського корпусу, починаючи від забезпечення місця проведення, закінчуючи складанням протоколів та іншої документації. Ідіть по-доброму зі своїх посад, на яких народ вас не сприймає. Окремо хочу відреагувати на слова і дії депутата міськради Дяченка, що називає себе юристом. Яке ви, тепер уже нешановний, маєте право взагалі відкривати рота, піддаючи якійсь «юридичній» критиці законні рішення позачергової сесії Сумської міськради від 30 листопада, якщо напередодні брали участь (юрист!) в антиконституційному збіговиську у Сіверськдонецьку, метою якого було розчленування України?! Тому, мовчи, схаменись і виконуй – бігом! – рішення сесії!

Міськрада, міськвиконком – це вам не акціонерні товариства, не товариства з обмеженою відповідальністю чи якісь інші підприємства, де можна апелювати до кількості підписів, наявності печаток чи посвідчень нотаріуса... Ви не на підприємстві. Ви – на службі у територіальної громади. Що ви чіпляєтесь за неправомірність збирання підписів, якщо ви фактично втратили довіру своїх жителів і не маєте морального права перебувати на посадах, на яких треба представляти інтереси цих жителів? Що ви пищите та огризаєтесь, коли вас люди спочатку просили піти, давали та це час, а тепер вже виганяють? Просто виштовхують у двері, а ви лізете у вікно. Вас – із вікна, а ви претесь у двері! Вас – в загривок – у двері, а ви знову до вікна... Ну не будеш ти любий насильно! Що ти напрошуєшся у женихи, коли дівчина тебе не просто не любить, а гидує тобою?

Моя вам порада: тихенько, але в темпі збирайте свої пожитки і гайда із Сум. Суми вас не хочуть, Суми вас відторгли. Вони на дух вже вас не переносять. Ви – не виразники наших інтересів. Їдьте туди, де вас ще не знають або знають дуже добре: у Донецьк чи Дніпропетровськ, чи ще кудись. Ми вже вами ситі по горло. Не пніться у своїй гордині, бо чимдалі стаєте від цього ще смішнішими, карікатурнішими...

Омельченко! Доводимо до відома, що всі розмови про економіку, про бюджет, про політику з твоїх вуст більше нам не потрібні. Тобі на публіці краще мовчати. Чув народний вираз «Цирк поїхав, а клоуни зостались»? Так ось, не будь клоуном. Пакуй разом зі своїми хазяїнами речі і йди геть. Якраз за це сумчани і будуть тобі вдячні. Запам’ятайся разом зі своїми босами з позитивного боку тим, що ви пішли самостійно. Це ваш останній шанс залишитись в історії Сумщини хоча б з рештками гідності.

Пам’ятайте об’єктивні закони природи про зміну, про оновлення. І влада має оновлюватись. Якщо ви не відчуваєте, що прогниваєте, це відчуває народ, не дослухатись до якого значить підписувати собі вирок. Тож ідіть, і не просто ідіть...

А МИ тут без вас набагато ефективніше зможемо управляти економікою території та її соціальною сферою.