Попередня версія:

Міському референдому про дострокове припинення повноважень В.П. Омельченка бути!

Інша тематика

Сьогодні, третього грудня 2004 року, свою роботу, розпочату 30 листопада, продовжила позачергова сесія Сумської міської ради. Її друге пленарне засідання відбувається у приміщенні Обласної ради профспілок, бо ні міський голова Сум В. Омельченко, ні голова облради М. Берфман не надали для проведення засідання відповідних приміщень у Будинку Рад.Питанням першим порядку денного сесії було питання про Вимогу депутатів Сумської міськради щодо проведення міського референдуму про дострокове припинення повноважень Сумського міського голови В.П. Омельченка.

За це питання порядку денного проголосувало 38 депутатів при одному, хто утримався.

Результатом розгляду цього питання стало рішення Сумської міськради підтримати цю Вимогу і провести міський референдум про дострокове припинення повноважень Сумського міського голови В.П. Омельченка 16 січня 2005 року. За це рішення поіменним голосуванням проголосувало 39 депутатів.

Відповідно було обрано тимчасову депутатську комісію на чолі з головою С.В. Клочком про підготовку проведення міського референдуму.

У зв’язку з цим організатори звертаються до сумських міських органів політичних партій, масових рухів, громадських організацій, до трудових колективів, їх рад, колективів навчальних закладів, зборів громадян за місцем проживання та інших висунути своїх представників до складу комісії з референдуму, склад якої має бути від 9 до 19 чоловік.

Кандидатів для роботи в комісії чекаємо щобуднього дня до 9 грудня за адресою: м. Суми, пл. Незалежності, Будинок профспілок, 3-й поверх, кімн. 322.

Інформацію повідомив на правах кореспондента «ГУ» О. Сахно