Попередня версія:

Повідомлення для Сумської міської прокуратури та прокурора м. Суми

Інша тематика

Доводимо до вашого відома, що за Конституцією України на Прокуратуру покладається, зокрема, представництво інтересів громадянина... в суді... А що ж ви там, у міській прокуратурі, ніяк не можете захистити територіальну громаду перед свавіллям Щербаня, Омельченка, їх заступників, їх оточення?Звертаємось персонально до сумського міського прокурора. Шановний пане Пирха. Якщо Вам зверху (збоку, ззаду) дають команду не звертати увагу на порушення Закону, то на це звертаємо Вашу увагу ми – представники територіальної громади Сум у кількості 238 чоловік та, зокрема, члени ініціативної групи по проведенню міського референдуму у кількості 16 чоловік. Займіться виконанням своїх прямих професійних обов’язків. “Інтереси держави” будете захищати потім – у вільний від виконання вказівок час. Про які інтереси держави може йти мова, коли нехтуються права і свободи громадян? Пане міський прокуроре, станьте на захист територіальної громади Сум!

Як Ви – прокурор – який має слідкувати за додержанням законів, можете зараз себе називати юристом без лукавства?

Ось приклад із губернаторами-розкольниками держави, серед яких – В.П. Щербань. У міської прокуратури по факту його вояжу на розкольницький з’їзд у Сіверськодонецьк немає жодних запитань? Найелементарніших. Ми не прокуратура. Але, як жителі Сум, хочемо запитати: В.П. Щербань одержав був відрядження у Сіверськодонецьк? Чи за свій кошт поїхав? І в який час він туди поїхав? Мабуть же – у робочий час... Як він міг поїхати у робочий час для участі в антидержавному заході, будучи главою обласної державної адміністрації? І наш міський голова – туди ж! Діячі: покидали свої робочі місця і мерщій виконувати команди Януковича! Ну та трясця з ним – з тим Щербанем: його й зрозуміти можна, адже на з’їзд поїхав його шеф і давній знайомий Янукович, який зволив “засвітитись” у компанії Лужкова. Це, мабуть, така велика честь для українського екс-прем’єра удостоїтись уваги з боку російського мера. Хай навіть і столичного , але ж всього лиш – мера.

До речі, чергове запитання до Прокуратури (тепер – до Генеральної): якщо Янукович не визнав на той час свою відставку, то теж їздив на той з’їзд у робочий час? Чи за власні кошти? Значить прем’єрство його не цікавило, і важливішим за свої обов’язки він визнав якусь там “автономізацію”? Взагалі, хочеться знати, як юридично оформляються у Кабміні всілякі поїздки, відрядження. Чи, може, ніяк не оформляються? Трудове законодавство там для когось не писане? Що твориться у нашому “кололівстві”? Як подивишся на таких державних мужів, то, чесне слово, сумський міський голова ще більше роздратовує. Бо він же поруч, у нас на очах. Хоч ми його переважно й не бачимо. Зате відчуваємо. Фізично відчуваємо його до нас презирство та нехтування правами громадян.

Тому-то й до нього запитання: Ви що, Володимире Павловичу, у командировочну у Сіверськодонецьк теж їздили, разом з юристом Ю. В. Дяченком? Ви командировочну оформили? А якщо не оформили, то як же вас тут відпустили? Так ви що – прогуляли?

Тож, шановна прокуратура міста Суми. Доводимо до вашого відома, що трудове законодавство гласить про те, що незнаходження на робочому місці без поважних причин більше трьох годин вважається прогулом і людина звільняється з роботи.

Тому чи не має міська прокуратура підстав для реагування в інтересах територіальої громади Сум і подати в суд позов на міського голову Омельченка з вимогою про його відставку. Чи немає підстав з’ясувати хто там ще їздив у Сіверськодонецьк крім вище перелічених осіб, за чиї гроші? Може, за гроші територіальної громади? Так хто це все має з’ясовувати: хіба не прокуратура?

Шановна міська прокуратуро в особі

прокурора Пирхи!

Якщо міський голова Омельченко не зареєструє ініціативну групу по проведенню міського референдуму, то ми із заявою про порушення наших громадянських і людських прав звернемось до вас. Не до суду, а до вас! І ви тоді підете в суд захищати наші інтереси. Ви там собі попривикали лише “в інтересах держави” з’являтись у суді та підтримувати обвинувачення. Але вам доведеться-таки з’явитись у суді в інтересах територіальної громади міста. І примусити цього Омельченка нас зареєструвати.

Починайте, будь ласка, там, у міській прокуратурі, читати Закон про референдуми. Не чекайте, аби ми жителі Сум, що провели 4 грудня збори і вирішили створити ініціативну групу та провести референдум, прийти до вашого порога і влаштувати міській прокуратурі показовий “лікбез” (ліквідацію безграмотності), правової безграмотності, “неписемності”. Комусь із вас стане, мабуть, дуже соромно...

Чому ви там сидите, склавши руки? Народ з усіх сторін дурять, а ви сиднем сидите.

Міська прокуратуро в особі

прокурора Пирхи!

Коли ваші співробітники почнуть захищати громадян, жителів територіальної громади Сум? Чи ви, може, не є жителі Сум? Чи стали ними недавно і ще не визначились з подальшим місцем проживання? І скільки ви будете визначатись? Нам, сумчанам, вже набридло чекати.

Міська прокуратуро в особі

прокурора Пирхи!

Де прокурорське реагування? Взагалі, навіщо нам тоді потрібна Прокуратура?! Щоб нас били, і за це винним нічого не було? Ні. Нам потрібна Прокуратура у першу чергу для захисту прав і свобод громадян України. У другу чергу – потрібна в інтересах держави. А у третю чергу Прокуратура нам НЕ ПОТРІБНА в інтересах В.П. Щербаня, В.П. Омельченка чи Януковича...

Міська прокуратуро в особі

прокурора Пирхи!

Вже відбулось три засідання позачергової сесії Сумської міської ради – 30 листопада, 3 грудня й 14 грудня. Відбувається, вибачте за каламбур, третє чергове засідання позачергової сесії. На сесії приймаються рішення, які не виконуються певними посадовими особами Сумської міськради. Рішення, які мають виконуватись, не виконуються. Чому міській прокуратурі “не цікаво” дізнатись, чому у місті не виконуються рішення його представницького органу?

Працівники Сумської

міської прокуратури!

А ви: безсловесні виконувачі всього, що вам не скажуть? Ви ж слідчі! У вас немає Закону перед очима, ви – такий собі “інструментарій” в руках у начальства, інших посадовців, для яких нехтування Законом вже стало нормою? Ви змирились з тим, що у Сумах на посади суддів призначають таких, як так званий суддя на прізвище Риков, що перед цим був помічником чи консультантом Щербаня? І такі люди відправляють правосуддя? Працівники прокуратури, захистіть нас від рикових, щербанів, омельченків, добровольських... Від таких суддів, губернаторів, голів та заступників.

Чи сили духу не вистачає для захисту законності? Чи ви байдужі до майбутнього своїх дітей, онуків, яким “світить” така ж сама доля, коли сьогодні, за такого керівництва, яке маємо сьогодні, б’ють наших дітей? Ви такого майбутнього бажаєте?

Ініціативна група

з проведення міського референдуму