Попередня версія:

Зі святом Щедрого Вечора - зі Старим Новим роком! Але чи не пора вже й про робот

Інша тематика

Не перший день уже святкуємо, між вихідними виходимо на працю. Залишилось іще одне шановане у нашого народу свято – Новий рік за старим стилем, а простою мовою ще називаємо це свято Щедрим вечором, Щедриком.Наша газета вітає співгромадян зі Старим Новим роком, який завершує святковий новорічний цикл, і ми бажаємо всім та й собі здоров’я, сили волі, терпіння й завидної працездатності у році, що вже розпочався. Побажаємо ставати до роботи із позитивним зарядом енергії, щоб ті зародки громадянського суспільства – фактичного народовладдя, – ми не лінувались розвивати; щоб громадянська ініціатива у справі контролю над додержанням у країні прав людини, виконання Конституції України всіма без винятку її громадянами, стала у новому році нормою життя.

Досить уже святкувати й відпочивати. Бо, як говорить прислів’я: дерево шанують, як добре родить, а чоловіка, як добре робить.

Можливо, ми ще й не знаємо, як найправильніше слід відпочивати: чи за столом, чи у круїзі або на гірському лижному курорті, чи займаючись улюбленою справою на дозвіллі... Ми впевнені: щоб точно це знати, треба все спробувати і порівняти. І ось коли ми будемо працювати на себе вільно, знатимемо, що місцева влада тебе захищає, а не визискує, тоді й матимемо можливість порівняти. І можливість порівняти одержать всі громадяни. Бо ті, хто працює на себе вільно, працюють і на державу – на бюджети всіх рівнів. Ось буде в Україні держбюджет 500 мільярдів гривень, тоді й відпочиватимемо так, як кому подобається.