Попередня версія:

НІ – ПРИВАТИЗАЦІЇ ВАТ «СУМИХІМПРОМ»!

Інша тематика

Сумські обласна та міська організації Республіканської Християнської партії (РХП) звернулись до Президента України В.А. Ющенка із

ЗВЕРНЕННЯМ

наступного змісту:Відкрите акціонерне товариство «Сумихімпром» знаходиться на території Сумської міської територіальної громади, і є екологічно небезпечним підприємством для жителів міста Суми.

На сьогоднішній день сто відсотків акцій належить державі. Тим часом, у високих кабінетах наполегливо піднімається питання про приватизацію ВАТ «Сумихімпром», тобто про реалізацію частини або повністю всіх акцій цього підприємства.

Сумська обласна організація Республіканської Християнської партії (РХП) та Сумська міська організація РХП вважають, що держава обов’язково повинна передати сто відсотків акцій у власність Сумської міської ради, тобто – сумській міській територіальній громаді, з одним єдиним правом залучення інвесторів. Мова йде, таким чином, про право реалізації акцій у приватні руки кількістю не більше 49,9 відсотка. А у власності Сумської міської ради назавжди має залишитись 50 відсотків + 1 акція, для того щоб мати контрольний пакет Відкритого акціонерного товариства «Сумихімпром».

Сумська обласна та Сумська міська організації Республіканської Християнської партії ініціюють і просять Вас, під Вашою егідою, зібрати всі політичні та громадські організації на публічне обговорення цього питання, винести його на громадські слухання.

З надією на підтримку,

Олександр Сахно,

голова Сумської обласної організації РХП,

Володимир Шкробот,

Голова Сумської міської організції РХП.

P.S. Копії звернення надіслані також голові Сумської обласної державної адміністрації М.І. Лаврику та виконувачу обов’язки голови Сумської міської ради С.В. Клочку.