Попередня версія:

проект резолюції громадських слухань щодо підвищення тарифів на послуги водопост

Інша тематика

Сумська міська організація РХП підготоувала проект резолюції громадських слухань щодо підвищення тарифів на послуги водопостачання і водовідведення каналізаційних стоків, який фактично був схвалений присутніми на громадських слуханнях сумчанами у неділю 11 вересня у залі засідань Сумської обласної ради.Подаємо зміст резолюції:

1. Заборонити безпідставне підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення.

2. Виконавчому комітету Сумської міськради розробити заходи з оновлення виробничого обладнання ДКП «Міськводоканал» з метою зниження витрат енергоресурсів та їх оптимізації з розрахунками і передбачити у міському бюджеті на 2006 рік кошти на виконання цих заходів.

3. При формуванні міського бюджету на 2006 рік передбачити у ньому часткову компенсацію на покриття різниці між діючими тарифами і витратами ДКП «Міськводоканал» на водопостачання і каналізацію.

4. Для зниження вартості виробництва послуг з водопостачання і каналізації укласти договір купівлі-продажу електроенергії місцевого виробництва між підприємствами ДКП «Міськводоканал» та товариства «Сумитеплоенрго» за цінами виробника.