Попередня версія:

Підприємці! Читайте, програмні документи!

Місцева влада

У Програмі СПУ, пункті “IІ.5. Економіка” серед усього іншого читаємо програмні настанови “... Спільно з державними підприємствами народні підприємства є фундаментом економічної системи суспільства демократичного соціалізму (мабуть, є ще якийсь “недемократичниий” соціалізм.- Авт.). Окрім них ця система включає також підприємства приватної власності, які є її повноправним і рівноправним компонентом.” Далі ж читаємо: “... Організаційне оформлення системи народної економіки проводиться: ... передачею власності на засоби виробництва фактично і юридично трудящим”.А це значить, що фактично за мету своєї діяльності СПУ ставить розчинити свої “компоненти” в ідеології так званої “народної економіки”, що, у свою чергу, означає відбирання приватної власності! Почитайте уважно програму!

Якщо соціалісти прийдуть до влади, то приватним підприємцям “світить” роль “компонента”: складової частини будь-чого. Іншими словами: компонентом хліба є борошно, вода, дріжджі... Але ж у підсумку маємо хліб. Так само й (виходячи з програми СПУ) з “народною економікою”: якщо приватна власність є “повноправним і рівноправним компонентом” народної економіки, то не бачити підприємцям своїх кровних підприємств. Заберуть! Як тільки прийдуть до влади на вседержавному рівні, то спочатку зроблять підприємства для трудящих (читай програму СПУ), а потім – у державну власність переведуть (трудящі це рішення “підтримають” через державні профспілки). Таким чином, власниками підприємств “народної економіки” стануть соціалісти – цілком реальні люди, з цілком реальними апетитами. І тут вони просто перевершують навіть комуністів (я не кажу про людей – членів КПУ за переконаннями, які вірять в те, що вірять): тут ми втратимо все – і приватну власність, і власність самих трудящих! По-іншому не буде. Почитайте програму СПУ: це така приваблива за своєю формою програма, що приб’є всю ініціативу, уб’є властиві українцям підприємливість і любов до роботи, до землі, до творчості... Люди під прапорами “народної економіки” будуть далі наживатись на праці простих робочих. Про підприємців я вже не говорю... Щоправда, будуть у соціалістів свої, “правильні ” підприємці. Це ті, хто перейшов до лав СПУ; це ті, хто вчора був “партією влади”, хто “уміє виживати за будь-якої влади”, хто має гроші... А походження тих грошей соціалістів, як ми бачимо, не цікавить.

Однак, соціалісти при всій цій красивій патетиці про “народну економіку” не забудуть про сверблячку керувати всім і вся: партія СПУ буде керувати нами усіма – скільки ми маємо їсти, скільки мусимо пити, куди ходити, які будинки ставити, і на кому женитися...

І ті, хто сьогодні приходить до лав СПУ (великі бізнесмени чи маленькі), вони, мабуть, не зовсім розуміють, на чий млин ллють воду, і витрачають кошти... А все заради чого? Заради того, щоб пройти в “депутатики”. Пройти будь-якою ціною. Навіть бездумною. Просто вступивши до лав так званої “народної” партії. Соціалісти просто прикриваються “народністю”, а за суттю, якщо почитати їх програму, вони банально експлуатують слова “народний”, “трудящий”. У той же самий час приймають до своїх лав капіталістів, проти яких за своєю програмою нібито борються, відстоюючи інтереси “трудящих”.

Ось що у нас твориться зараз у сфері формування виборчих блоків за партійним принципом. Експлуатуються поняття “народ” і “трудящі”. А що – підприємці, які працюють цілодобово, не є трудящими? Чи не є народом? А хто ж тоді у нас – народ? Тільки ті, на кого вкажуть соціалісти чи комуністи? А потім під гаслом “вороги народу” чи “вороги трудящих” розстріляють (якщо прийдуть до влади) тих, хто їм не подобається? Як це було в недавній історії.

Підприємці! Куди ви йдете? На ешафот? Хочете, аби під красивими гаслами про “народ” вас четвертували? Четвертували ті, які розмахують червоними знаменами, маючи на руках годинники ціною у кілька тисяч доларів?

Ви що, підприємці, не знаєте справжню ідеологію соціалістичної партії? Яка, до речі, недалеко відійшла від комуністичної: одне думати, друге говорити, а третє – робити? Нічого від Бога, нічого від християнства.

На підтвердження цього публікуємо на 4-й сторінці з невеликим коментарем деякі документи сьогоднішньої “соціалістичної” влади, які свідчать про витрати міських грошей.

І що найцікавіше: ці гроші вже розподілені. Тобто, депутати мають затвердити ті, нижче перелічені витрати, без того, щоб з ними погодили. Питається: так навіщо ми взагалі міняли міську владу? Як було при так званому лібералу Омельченку, так і залишається при соціалістові Клочку! А він, крім усього іншого, ще й – секретар міської ради! Про це – в наступному номері нашої газети. “Товаріщь” сумський “голово”: начувайся! Суть твою ми покажемо людям.

Олександр Сахно,

голова Сумської обласної організації РХП