Попередня версія:

До речі, секретар міськради, чи в.о. міського голови?

Місцева влада

Цікаво, чи організована належним чином робота депутатів міської ради? Згідно із законом цією організацією має займатись секретар міської ради С.В. Клочко. Але він повністю відсторонився від своїх обов’язків, і став просто виконувачем обов’язків мера.За своєю формою, можливо, робота секретаря міськради якось фіксується. Але чи всі депутати, хочеться спитати, задоволені тим, як забезпечено з боку секретаря міськради умови їх роботи, як народних обранців (повністю обладнана депутатська кімната, з необхідною літературою, проектами рішень міськради, які б депутат мав би змогу своєчасно вивчити й звірити їх з законами...)?

А між тим, для С. Клочка посада секретаря є посадою основною. Це вже потім – він в.о. міського голови. Отже, якщо Сергій Володимирович повністю встигає виконувати роботу секретаря міськради, і при цьому не має нарікань з боку депутатів, значить він повністю віддається цій насправді складній роботі, викладається на ній... А раз так, то, мабуть же, обов’язкам в.о. міського голови не приділяє належної уваги і часу? Чи встигає і там, і там? Взагалі, може, не спить чи що? Мабуть, статут Соцпартії це дозволяє? Одне слово, встигає. Точно – встигає: він же такий професіонал, такий досвідчений фахівець, що умудрився обов’язки секретаря і в.о. міського голови об’єднати. Так це що у нас: законодавство таке, що дозволяє таку практику? Справді – як все занедбано...

З іншого боку: якщо одна особа управляється у своїх обов’язках за двох, то, значить, десь в апараті міськради чи міськвиконкому, теж є посади, які можна суміщати? Мабуть, так воно і є. Ось звідки – роздуття штату: з голови С.В. Клочка! Він об’єднав посади, тим самим довівши, що штат апарату можна і не роздувати.

Анекдотичність ситуації з секретарем міськради – в.о. сумського міського голови є наслідком того, що свого часу не обрали міського голову напряму, як про те велить закон, тобто, не призначили вибори міського голови.

Один з аргументів прихильників непризначення виборів було бажання частини депутатів зекономити кошти міського бюджету, які б необхідно було витратити на організацію та проведення тих виборів.

Ну, припустимо, зекономили. А користі? Як міські кошти витрачає сьогодні міська влада під проводом С.В. Клочка? Ми й бачимо: так само, як і стара. А може ще й більше обдирається кожен житель Сум: звітів же керівників міста як не було, так і немає! Зате інші документи, гадаємо, говорять самі за себе.

"Г.У"