Попередня версія:

Майбутнє в наших руках

Інша тематика

Звертаючись до співгромадян, жителів Сум, з поздоровленнями з нагоди Новорічно-Різдвяних свят, наголошу на тому, що український народ переживає вкотре непростий період своєї історії. Проте, завдяки своєму працелюбству, любові до землі, багатовіковим традиціям християнської віри, я впевнений, що ми подолаємо виклики історії на сучасному її етапі.Так, нам не вдалося (і великою мірою внаслідок втручання ворожих зовнішніх сил, а також деструктивних внутрішніх) піти шляхом країн Східної Європи, Прибалтики, де демократичні перетворення пішли не шляхом руйнування економіки, а її реформування. І хоча, треба визнати, і там не все виходило гаразд, проте спад життєвого рівня в Україні до них не йде у скільки-небудь вагоме порівняння.

За період президентства Л. Кучми Україна вийшла на лідируючи позиції у світі за рівнем корупції, торгівлею людьми, захворюванням на туберкульоз, поширенням СНІД, рівнем заробітної плати, пенсій...

Не всі надії та сподівання українців збулись і після Помаранчевої революції, що визріла зсередини народу. Однак не можна й не визнати той факт, що в результаті помаранчевих, а також, я б сказав - і синьо-білих подій побільшало свободи слова, свободи політичної діяльності, свободи людям самоорганізовуватись у громадські акції, ініціативи, підвищувати роль громадських організацій у відстоюванні професійних, громадянських та людських прав.

Тому шановні сумчани, бажаю вам здоров’я, благополуччя, оптимізму, не втрачайте силу духу, віру, надію, любов. Майбутнє в наших руках.

З Новим роком та Різдвом Христовим вас, дорогі сумчани, ваші сім’ї, ваших родичів, у тому числі й тих, хто живе поза межами Сум і України!

Олексій Кезля,

голова Ковпаківської

у м. Суми організації Республіканської Християнськох партії (РХП)