Попередня версія:

Всі ми ходимо під Богом

Інша тематика

Поздоровляю сумчан з чудовим й неповторним святом зустрічі Нового року та з Різдвом Христовим. Бажаю радості в душі, наснаги до роботи, здоров’я в руках і в голові, бажаю кожному поставити і досягти достойних життєвих цілей у 2006-му році. Бажаю всім продовжувати йти по життю з Вірою (а хто ще не прийшов до цього – бажаю прийти) незалежно від віросповідання.Державним службовцям бажаю також перейнятися усвідомленням того, що вони представляють владу – а це не лише почесно, але й відповідально (аж до кримінальної відповідальності). Бажаю їм не забувати, що влада їм надана сувереном території – територіальною громадою міста, а відтак держслужбовці та інші посадовці є найнятими громадою людьми, і що вони є слугами народу.

Працівникам, а надто – керівникам комунальних підприємств бажаю так само перейнятися відповідальністю. Адже сфера діяльності їх підприємств є сферою життєдіяльності міста як такого (тепло-, водо-, електро, газопостачання, сміттєвивезення, транспорт тощо).

Ефективність роботи комунальних підприємств дається взнаки всім жителям міста. А значить і самим комунальникам, їх керівникам, їхнім родичам. Кожен може потрапити у каналізаційну яму без люка і покалічитись...

Будьте пильні, шановні комунальники; не слухайте корумпованих начальників міста, не ставайте самі корумпованими до кісток, бо кожному воздасться по ділах його...

Підприємцям я бажаю не зазнати жодної “заказної” перевірки від різних фіскальних органів. Само собою зрозуміло, що бажаю вже традиційно працювати за зрозумілими і справедливими податками, внаслідок яких бажаю працевлаштовувати все більше найманих працівників за достойну оплату їх праці.

Фіскальним же органам бажаю розвивати сутність своєї діяльності, як діяльності, що стимулює розвиток легального бізнесу. Почати з того, що у разі перевірки, не поспішати штрафувати з першого разу бухгалтера, а допомогти йому виправити помилки, якщо такі трапляться.

Пенсіонерам бажаю достойного рівня пенсій, а студентам – рівня стипендій. Однак для студентів – ремарка: стипендії не ради стипендій, а для старанного набуття знань. Знання ніколи не були зайвими, знання – це є неабиякий капітал.

Працівникам охорони здоров’я, освіти бажаю, щоби їх важка праця була належним чином поцінована у вигляді зарплат та соціального забезпечення. А також – щоби праця більше була зосереджена на профілактиці, а не на лікуванні, на вихованні, а не на перевихованні...

Політичним партіям побажаю бачити один в одному не ворога, а конкурента, а результатом конкуренції щоб ставала робота, спрямована на добробут громадян і престиж країни в цілому.

Ми – громадяни України маємо бути горді за нашу державу. А іншого не дано. Так само і сумчани мають бути горді за те, що вони сумчани.

Хай новий рік утверджуватиме нас дедалі більше в цій гордості!

Володимир Шкробот,
голова Сумської міської організації Республіканської Християнської партії (РХП)