Попередня версія:

Бюлетені для голосування: зроби усвідомлений вибір

Інша тематика

(Звернення-прохання до сумчан з приводу наступних виборів)

Обласна та міська організації Республіканської Християнської партії просять жителів нашого міста, а також і області: розрізняйте, будь ласка, бюлетені, в яких під час голосування на своїх виборчих дільницях 26 березня наступного року, ви будете голосувати за свій вибір.
Ці бюлетені необхідно розрізняти тому, що в одному з них ми обиратимемо зі списку тієї чи іншої партії депутатів до нашого парламенту – Верховної Ради України. У другому бюлетені обиратимемо депутатів до місцевих органів влади (у Сумах – до Сумської міськради). У третьому – голову міськради. У четвертому списку для обрання депутатів до обласної ради...

Так ось, обираючи депутатів до Верховної Ради, ми обираємо людей, які працюватимуть і житимуть у Києві, і які за ЗАКОНОМ покликані працювати у парламенті для всієї України, і покликані працювати над ЗАКОНОДАВСТВОМ. Тим часом, захист прав та інтересів людей, які становлять територіальні громади міст, селищ та сіл – це справа місцевих органів влади, справа депутатів місцевих рад, які мають примушувати депутатів Верховної Ради переглядати і змінювати законодавство, яке б створювало найкращі умови для розвитку територій з її громадянами.

Якщо хтось з числа наших співгромадян симпатизує лідеру або політиці тієї чи іншої партії, яка йде в парламент, то на рівні місцевих органів влади абсолютно не є фактом, що кандидати у місцеві органи влади відповідають якостям, які притаманні лідерам їх партій, і будуть відстоювати права й інтереси жителів міста, які проголосували за ту партію, в список якої потрапив той чи інший місцевий кандидат. Не всі партії балотуються у Верховну Раду. Але є партії, які мають програми і бажання наводити лад на місцевому рівні, проблеми якого найбільше турбують конкретну людину, конкретного сумчанина.

Тому просимо: цікавтесь програмами партій на місцевому рівні, запитуйте на майбутніх зустрічах з виборцями, що можуть запропонувати лідери місцевих осередків цих партій для своїх виборців; порівнюйте те, що говорять ті з місцевих лідерів, які вже були чи є при владі, і що вони робили чи роблять.

ШАНОВНІ СУМЧАНИ! ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ: БЮЛЕТЕНІ ДЛЯ ГОЛОСУВАННЯ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ І БЮЛЕТЕНІ ДЛЯ ГОЛОСУВАННЯ ДО МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ВЛАДИ – ДВІ ВЕЛИЧЕЗНІ РІЗНИЦІ. ДИВІТЬСЯ У ВИБОРЧИХ СПИСКАХ ДО МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ВЛАДИ НЕ ЛИШЕ НА НАЗВУ ПАРТІЇ, АЛЕ НА ПРІЗВИЩА ТИХ, ХТО СТАВ ПІД ЗНАМЕНА ЦІЄЇ ПАРТІЇ ЧИ ПАРТІЙНОГО БЛОКУ.

Дорогі сумчани, ви ж розумні й горді (що й продемонстрували 2004 року), тому благаємо вас: не дайте себе використати, одурити через партійні списки. Повторюємо: депутати, яких оберемо за списками до Верховної Ради, будуть працювати в Києві, а депутати, яких оберемо до міської ради, хазяйнуватимуть тут, на сумській землі, яка у нас одна, іншої немає.