Попередня версія:

УВАГА, КОНКУРС!

Інша тематика


У ньому запрошуємо взяти участь жителів Сум, що досягли виборчого віку!
Переможемо - усі! Або усі програємо...

Чому? Та тому, що мова йде про наше спільне майбутнє, яке багато в чому залежить від загального рішення: хто посяде місця депутатів міського рівня в результаті наступних виборів – відповідальні, сумлінні, чесні, які користуються довірою городян люди чи знову безпринципні чинодрали, корумповані глитаї, для яких головним будуть не наші з вами інтереси, а їх особисте благополуччя.

Отже, кожному дорослому сумчанину, небайдужому до власної долі і майбутнього своїх дітей, пропонуємо відверто відповісти на наступні запитання:1. Кого ви вважаєте головним корупціонером 2005 року в Сумах і чому?

2. Хто на ваш погляд є найгірший депутат міста (округу) року і чому?

3. Кого ви в міському депутатському корпусі вважаєте найкращим за підсумками року і чому?

4. Кому з міських депутатів ви вручили б за підсумками року “чорну мітку” як людині, яка найбільше не виправдала вашої довіри і чому?

5. Який міський депутат, на ваше переконання, знаходиться на своєму місці за підсумками року і по праву заслуговує шани й поваги і чому?

6. Хто з міських чиновників заслужив ваше презирство і гнівний осуд в 2005 році і чому?

7. Який державний службовець міського рівня оцінюється вами за підсумками року як людина слова і діла, заслуговує вашої поваги, повної довіри і чому?

Результати цього громадського, а відтак – і найоб’єктивного, неупередженого конкурсу будуть підбиті до 20 березня 2006 року, а прізвища персоналій, що посядуть у своїх «номінаціях» перші місця, ми опублікуємо з присвоєнням титулів і грамот від редакції нашої газети:

1
. Тим депутатам, хто зажив вашого схвалення і підтримки – грамоту “Кращий представник народу в місті”;

2.  Найкращим, за вашим вибором, чиновникам міського рівня – грамоту “Чесний і сумлінний обранець народу»;

3.  Виявленому з вашою участю безсовісному корупціонеру міського масштабу – грамоту «Видатний грабіжник народу в місті»;

4. Депутатам, які за вашим голосуванням зробили вчинки, що йдуть врозріз з інтересами жителів міста, – грамоту «За видатні заслуги в зрадництві інтересів своїх виборців».


Автори найбільш аргументованих листів одержать премії:

Перша: 300 грн,
друга: 200 грн,
третя: 100 грн.,
три заохочувальні премії по 50 грн.

Для того щоб бути господарями в рідному місті, оберемо чесну владу, підконтрольну громаді, а не корумпованим чиновникам і ненаситним олігархам!

Суми – сумчанам!

Відповіді надсилайте на поштову адресу: Суми, а/с № 31, на електронну адресу:
gukr@yandex.ru  або заносьте: Суми, вул. Кірова, 25, 6-й поверх, к. 608.