Попередня версія:

А король-таки, голий!

Інша тематика

У ролі голого короля продовжує виступати сьогоднішня міська влада на чолі з С.В. Клочком. Вона в черговий раз довела свою неспроможність виконувати свої функції професійно, законослухняно, чесно.Наведемо черговий приклад. У першій декаді січня представник нашої, Республіканської Християнської партії, подав позов до суду, аби прояснити, наскільки серйозним був аргумент про відмову нашому представникові взяти участь у жеребкуванні на право увійти до складу міської територіальної виборчої комісії. Суд позов не задовольнив. Тут ми можемо суддів по-людськи цілком зрозуміти: вони не пішли на задоволення нашого позову проти міської влади, бо... завагались створювати прецедент, наслідком якого могла би стати необхідність повторного жеребкування. А це, погодьтесь, скандал ще той...

Водночас зазначимо, що питання участі нашого представника у цій комісії не становило для нас принципового значення: не потрапили – то й не потрапили...
Проте, найпринциповіше виявилось в ході судового засідання, під час якого на вимогу суду міськвиконком представив документи, що стосувались реєстрації кандидатів до складу вищезазначеної комісії. І ось тут на світ білий вийшли неприпустимі порушення закону з боку керівництва міської ради, зокрема – міськвиконкому, який здійснює діловодство: прийом заяв, їх реєстрацію тощо. Повний безлад. Починаючи від порядку прийому і реєстрації заяв і закінчуючи махінаціями (терміни прийняття порушені; незрозуміло представники яких партій і коли приносили заяви і подання, як їх реєстрували; на заявах кількох партій немає відмітки канцелярії, а також про реєстрацію відсутній відповідний запис у книзі реєстрації). Одне слово, жахливий гармидер.  Найпростіше, що вимагалось за законодавством від виконкому – організувати прийняття і реєстрацію документів на право увійти до складу міської територіальної виборчої комісії – виконком зробити не спромігся.

Мало того: соціалісти ще й державних службовців пропхнули до складу територіальної виборчої комісії, що є кричущим порушенням закону.
Ось вам, шановні сумчани, маєте яскравий приклад організації роботи виконавчих органів влади у місті. Так само поставлена робота і з іншими документами. Так само міське керівництво роздає землю і комунальне майно: з-під сукна.

Як бачимо, сьогоднішня  соціалістична влада із Клочком на чолі продовжує нехтувати законом.