Попередня версія:

Кандидат на міського голову від РХП

Місцева влада

Степан ПАК виводить на світ Божий людину, захищає і лікує її.
Так само він разом з командою однодумців і фахівців у господарській справі вилікує й наше з вами місто – наш спільний Дім – Суми.

На посаду Сумського міського голови Республіканська Християнська партія (РХП) висунула

ПАКА Степана Яковича,

члена РХП, завідувача фізіологічного акушерського відділення Сумського обласного центру акушерства гінекології та репродуктології
.Ми, члени Республіканської Християнської партії (РХП), представляємо Степана Пака, який, будучи депутатом двох  попередніх скликань постійно доводив керівництву міста про необхідність наведення порядку у комунальному господарстві, починаючи з перерахування і визначення власників всього майна на території Сум. Він активним був і є борцем за демократію не лише під час Помаранчевої революції, але за довго до неї. Має авторитет серед колег, а також і серед партійців багатьох партій.

Адже став єдиним, хто не побоявся і зміг головувати на сесії під час безвладдя у місті. Саме за головування Степана Пака депутатський корпус Сум спромігся вийти із «штопора» і проголосувати спочатку за відставку секретаря міськради Атамана, який ігнорурвав депутатів, а також проголосувати за дострокове припинення повноважень міського голови Омельченка. За Степана Пака було покінчено з пануванням щербанівської влади. Але боротьба триває!

НЕ СЛОВОМ, А ДІЛОМ!