Попередня версія:

Чому Республіканська Християнська партія не висунула від себе кандидатів в депут

Законодавча влада

Тому що в основі діяльності РХП – потреби окремо взятої людини. Програма нашої партії визнає людину, її життя і свободи найвищою суспільною цінністю, про що й записано в Конституції України. Отже людина – основа суспільства. І через це наша партія ставить у своїй роботі на перший план місцевий, тобто, базовий рівень влади.
Бо місцева влада, тобто влада місцевої територіальної громади, є найближчою до людини, вона найкраще знає проблеми місцевих людей, і тому саме ця влада за суттю є найголовнішою.

Місцеві органи влади з Республіканською Християнською партією (РХП)  на чолі наведуть порядок на своїх територіях, тобто, у своєму домі. І почнуть з приведення законодавства про місцеве самоврядування у відповідність до потреб та інтересів людей, які проживають на території місцевої громади.

Ми змусимо депутатів Верховної Ради почути думку місцевої влади – влади, яка безпосередньо представляє жителів місцевості. Верховна Рада змінить за нашою вимогою законодавство на користь місцевого самоврядування. Лише таким є шлях до життя за Конституцією України, яка гарантує права кожної людини.

А депутатами Верховної Ради ми завжди встигнемо стати. І коли туди прийдемо, то станемо більшістю.
Актив Сумських обласної і міської організацій РХП