Попередня версія:

Дякуємо вам, шановні земляки-сумчани!

Інша тематика

Доводимо до вашого відома, що на сьогоднішній день кандидати  у депутати до Сумської міської та Сумської обласної рад від Республіканської Християнської партії (РХП) зареєстровані відповідними (міською та обласною) територіальними виборчими комісіями.Таким чином, ми офіційно вступили в період передвиборчого процесу.

Тому я від імені міської, а також обласної організацій РХП хочу подякувати всім нашим землякам, які поставили свої підписи у підписних листах на підтримку кандидатів від нашої партії для участі у виборах. Цих підписів виявилось близько п’яти тисяч! Такого ми, як молода політична сила у Сумах, навіть не чекали. Ваша підтримка нам дає ще більше сил.

З огляду на вимоги чинного законодавства (яке, зокрема, забороняє у підписних листах робити будь-які скорочення), виборчий штаб нашої партії самостійно не подав до реєстрації 2 800 підписів. Подали тільки 2 115. Так само ще й у виборчих комісіях 148 підписів визнали недійсними (були помилки у заповненні листів). Але попри всі вибракування територіальною виборчою комісією визнано дійсними підписи 1 967 сумчан, які підтримали висування кандидатів від РХП до міськради, а на пост міського голови С.Я. Пака – 1 853 підписів.

Ще раз велика всім подяка. Нас зареєстрували завдяки вам.

І така велика підтримка щирими підписами сумчан (за збір яких ніхто не одержував гроші) на нашу думку пояснюється ще й тим, що газета «Громадянин України»  у своєму 3-му номері ознайомила людей з нашими програмними позиціями,щоб люди знали, за що ж вони ставитимуть підписи. Але саме за той номер газети на неї і накинулись “захисники закону” від соціалістів з вимогою її закрити.

Виборча кампанія до місцевих органів влади тільки-но розпочинається.

Тому звертаюсь до вас, шановні сумчани,  з проханням. Всі, хто бажає бути офіційним спостерігачем на виборчих дільницях від Республіканської Християнської партії  (РХП), приходьте до нашого виборчого штабу, який знаходиться за адресою:
 
Суми, вул. Кірова, 25, 6-й поверх, кімната 608

Ми завжди раді вас бачити у себе. Нам потрібна ваша допомога. Разом ми не допустимо перемоги нечесних політичних сил на виборах 2006 року до місцевих органів влади.

З СУМЧАНАМИ І ДЛЯ СУМЧАН!

Володимир Шкробот,
 голова Сумської міської організації
Республіканської
Християнської партії (РХП)