Попередня версія:

Соціалістичний «терор» з переляканим обличчям

Шановні сумчани!

Сумські соціалісти при владі прагнуть заборонити газету, яка їх критикує!!! Прости їм, Господи.


Газета “Громадянин України” вже давно стояла колом у ненаситному горлі сьогоднішніх керівників сумської влади, на верхівці якої – С. Клочко з групою товаришів, в числі яких чимало новоспечених соціалістів (власник заводів Г. Дашутін один чого вартий!).

Чому газета око коле?
Та тому що на її сторінках я разом із однодумцями говорили сумчанам правду про діяльність цих керівників. А правда в тому, що вони нас зневажають, бо не хочуть публічно звітувати перед усією громадою міста. В той же час по окремих підприємствах та установах міста вони тихцем організовують зустрічі, де під виглядом звіту самі себе вихваляють. Вони не хочуть відмовитись від тіньового розподілу об’єктів нерухомості, землі міської територіальної громади. Не хочуть, та й не можуть вже по-іншому. Майно міської громади, на моє тверде переконання, для них є передусім джерелом наживи, а не засобом примноження міської казни і розвитку міста на користь всіх його жителів.

Чому С. Клочко зі своїми радниками накинулись на “Громадянина України”? Відповідь лежить на долоні: тому що бояться нас – партійців Республіканської Християнської партії (РХП). Тому що ми завжди публічно заявляли, що хочемо бути обраними до влади у місті Суми, і що першими нашими кроками стануть, зокрема, перегляд всієї діяльності попередніх керівників міста, починаючи з періоду минулих, 2002 року виборів. Результатом такої перевірки стане, без сумніву, більші надходження до міського бюджету. Отже, причина нападок на газету – боягузтво і неспроможність теперішньої влади заперечити критику зі сторінок “Громадянина України” на її адресу. Відверто кажучи, шкода цих людей. Немає у них нічого серйозного ні у душі, ні в головах, що можна було б запропонувати для розвитку міста. І тому вони патологічно бояться критики. Шкода їх за їхню слабкість. Пошли, Боже, їм Свою Благодать, зміцни їх хиткий дух і настанов на шлях істинний.

Ми зайвий раз упевнились у своїй правоті
Отже, соціалісти подали на нашу газету в суд, “перейнявшись”, мовляв тим, що ми почали передчасно передвиборну агітацію. Не за критику подали (що не можуть, бо критика правдива), а за те, що “Громадянин України” надрукував список висуванців від РХП у кандидати в місцеві органи влади та на посаду міського голови. Це в жодному випадку не було агітацією, а тільки оголошенням для збору підписних листів. Практика, коли люди розписуються за “кота в мішку”, протирічить  нашому світогляду. Поважаючи наших читачів ми надали їм інформацію, яка характеризує наших висуванців. У цьому оголошенні влада розгледіла серйозне порушення закону. Ти диви, як соціалісти закон “поважають”. Але насправді це не є повагою до закону. Це – та сама боязнь правди. Законом тільки прикриваються.

І от що цікаво. В суді проти газети  інтереси соціалістів у робочій час представляв юрист, що є працівником ВАТ “Хлібокомбінат” . Цей факт виводить нас на соціаліста Анатолія Кисиленка, помічника С. Клочка і... керівника хлібокомбінату. Сам він перейнявся законністю, чи по завданню Клочка, чи робітники хлібкомбіната такі ідейні? Може ви, соціалісти, зі своєю ідеологією повністю підключите весь адмінресурс – виконком, міліцію, прокуратуру тощо? Так ми це вже проходили з Кучмою-Щербанем.

Владні соціалісти! «Широко шагаете. Но широко шагать – штаны порвешь. И ведь не хлебом единым жив человек...»

Всі ці дії “законників” від теперішньої влади у стократ зміцнили нашу енергію і надалі утверджувати свою ідеологію і програму дій, а також утвердили нас у своїй правоті. Наші дії при владі стануть такими ж твердими, як і наші наміри, аби швидкими темпами вивести міську громаду Сум з-під пресу влади та витягти її з управлінського болота і запустити в дію механізм ефективного господарювання на благо кожного жителя міста.

Отже, соціалістам ми подякуємо за нашу підтримку. Чекаємо надалі уваги до нашої партії.

Олександр Сахно,
засновник та видавець газети «Громадянин України»,
голова Сумської
обласної організації
Республіканської Християнської партії (РХП)