Попередня версія:

А Я ЖИВУ В ПОЛi...

Інша тематика

Уже вкотре нагадуємо про будинок по вулиці Роменській під номером 100. Про проблеми щодо проживання в ньому публікувала не одна місцева газета. Спочатку це здавалось мало не сенсацією: серед „комфортабельності” міста з’явився такий собі будиночок з „чудовим” краєвидом на широке поле, а далі – на дві АЗС (зараз в дії лише одна) і, зрештою – сусідство двох довгобудів із можливими небезпеками в них. На сьогоднішній день одного з „сусідів” майже завершено, але споглядання й усвідомлення того, що твоя дитина зростає серед залізобетонного брухту майже 15 років – пригнічує.Будинок №100 по вулиці Роменський – дев’ятиповерховий, і тому ліфти - передбачені. Справді, вони є, але жодному з мешканців не вдалось ними скористатись, бо ліфти від самого початку експлуатації будинку не працюють. Одним з поясненням такого безладу мешканці чують те, що не вистачило необхідних запчастин для запуску підйомника. Шановні! А хіба не було це передбачено в проекті і бюджеті будівництва цього об’єкту?! Так само мешканці будинку за власні кошти забезпечували себе теплом у холодну пору року (газова установка добудована до будинку і придбана за власний кошт жителів). Вибачте, але у мешканців не вистачило вже грошових ресурсів власними силами встановити подібну установку, щоб забезпечити ще й наявність гарячої води. Так само цікаво, куди дивиться ЖЕК, за яким цей будинок закріплений. Адже у під’їздах вже близько десяти років не робили хоча б „косметичний” ремонт. Стіни мають вигляд такий, ніби біля них когось, чи щось розстрілювали. Нагадаємо також, що освітлення в під’їзних коридорах присутнє лише за рахунок власних коштів, і то не на кожному поверсі. Тож ввечері доводиться освітлювати собі дорогу сірниками.

Водопостачання, хоч і безперебійне (майже), але, починаючи з п’ятого поверху, напір води практично відсутній. Тому й не дивно, що на двох верхніх поверхах під час морозів цієї зими у січні замерзли водогінні труби. Мешканцям таких квартир і будинку в цілому просто пощастило, що ці самі труби не потріскались при замерзанні в них води. У кращому випадку до всього будинку було б перекрито доступ води, а в гіршому... гаманець кожного з жителів потоншав би на кілька тисяч гривень. Про допомогу з боку сьогоднішньої сумської влади мешканцям будинку годі й чекати.

Отже, маємо картину: терези, на шальках яких з одного боку – вищезазначені „проблемки”, а з іншого – рахунки на оплату житлово-комунальних послуг. Тож, може спочатку хоча б ремонти в під’їздах влада спроможеться зробити і згодом - належним чином комунальні послуги надавати. А вже потім називайте нас, користувачів цими послугами, „злісними неплатниками”, через яких все „біднішає” міська казна...

* * *

Кандидати до Сумської міської ради від Республіканської Християнської партії (РХП) запевняють СУМЧАН, що у міському господарстві м. Суми (у першу чергу на підприємствах, що надають комунальні послуги) буде наведено порядок, починаючи від визначення власників усього майна, що є на нашій території та юридичного його закріплення за цими власниками. Це означатиме і юридичну відповідальність за стан майна і, відповідно – за стан надання комунальних послуг. Наслідком такої відповідальності стануть світлі і чисті під’їзди, сухі підвали, тепло в оселях... Гарантом відповідальності комунальних підприємств перед споживачами буде міська влада на чолі з  Республіканською Християнською партією (РХП).

Якщо не хочете й далі залишатися заручниками фактично некерованого і розваленого комунального господарства, голосуйте за РХП. Ми – не відокремлюємо себе від інших городян. Ми – розуміємо прості речі, які вже не може розуміти оброслий жиром мозок тих, хто зараз при владі, і вже не розуміє, що більшість людей сприймає дійсність не лише  із вікна службової машини, але і йдучи неприбраними тротуарами з промоклими ногами.

Ми разом наведемо порядок у нашому спільному домі!
ГОЛОСУЄМО ЗА РХП!