Попередня версія:

РХП ВІТАЄ ПАРТІЙНИХ АКТИВІСТІВ

Інша тематика

У цьому місяці кілька активістів нашої партії святкували свої дні народження. 21-го лютого – Володимир Шкробот, голова Сумської міської організації Республіканської Християнської партії (РХП), 22-го лютого – Олексій Кезля, голова Ковпаківської у м. Суми організації РХП, 23-го лютого – Анатолій Заїка, шліфувальник 5-го розряду ВАТ „Сумський насосний завод”.Всі партійці приєднуються ще раз до поздоровлень іменинникам з побажаннями зміцнення духовного й фізичного здоров’я, побажаннями й далі мати активну життєву позицію, не миритись із несправедливістю та брехнею, перемагати антинародні сили, і хай Господь їм в тому допомагає.

Партійне керівництво окремо вітає Анатолія Васильовича ЗАЇКУ з днем народження і підтримує його, зокрема, у погляді на роль і місце депутатів місцевих органів влади. Ми підтримуємо думку А.В. Заїки про те, що депутати мають бути контролерами виконавчих органів влади, щоби вони працювали в інтересах територіальної громади. Це стосується і контролю над діяльністю комунальних підприємств.

Анатолій Заїка – висококласний фахівець своєї справи. І з такими представниками робочого класу ми без усякого сумніву наведемо порядок у нашому рідному місті.