Попередня версія:

Олександр Сахно: “Я думав, що в.о. міського голови простий брехун, однак він ще

Інша тематика

І знову мова – про сумських керівних соціалістів
Із великим задоволенням давно б уже забув про їхнє існування. Але що ж вони творять? Роботящим і законослухняним людям, цілим трудовим колективам життя не дають. У першу чергу відбирають у них нерухомість – один з найголовніших засобів виробництва.Знову свіжі факти
Фактів безліч. Ну ось, приміром, теперішній в.о. міського голови С. Клочко перед президентськими виборами 2004 року, як „непримиренний” борець із злочинною владою, обіцяв колективу сумського підприємства „Ремпобуттехніка” відновити справедливість у разі перемоги на виборах Віктора Ющенка.  Трудовий колектив „Ремпобуттехніки” тоді страждав від „наїзду” міської влади на чолі з В. Омельченком, захищаючи орендовані ним у міста виробничі приміщення (двоповерховий будинок у центрі міста на Набережній р. Стрілки), у відновлення і ремонт яких вклав протягом багатьох років десятки тисяч коштів.

Обіцянок С. Клочко не виконав
Більше того: він почав пресувати цей самий колектив не гірше Омельченка зі Щербанем. 

У чому суть
Цей будинок „Ремпобуттехніка” орендує у міста вже понад півстоліття, за що і платить у міський бюджет. Попереднє її керівництво з якихось причин не подумало про можливість приватизації будівлі.

Комунальний об’єкт нерухомості у самому центрі Сум, таким чином, привернув увагу Омельченка з компанією для того, щоб забрати собі

Є у Сумах така собі фірма „Гермес”. І з’ясовується, що у її благополуччі зацікавлені тодішній міський голова Омельченко та керівник заводу „Насосенергомаш” Соколов, який, до речі, тоді був ще й головою депутатської комісії з комунального майна та приватизації...

Отже, за царювання, тобто – головування у Сумах Омельченка міська влада намірялась колектив „Ремпобуттехніки” вигнати з орендованого приміщення і за безцінь передати „Гермесу” з правом викупу за копійки. Але, колектив „Ремпобуттехніки” виявився принциповим і сміливим, став горою за свої права. Почалися суди, що й досі тривають.

Хто з ким судиться
Трудовий колектив „Ремпобуттехніки”, інтереси якої представляє міськвиконком (бо власником будинку є міська громада), та фірма „Гермес”, яка домагається одержати цю будівлю собі. І керівництво міста у цьому фірмі „Гермес” допомагало і допомагає.

Що робив Омельченко
Він давав право (підписував відповідні довіреності) представляти інтереси міськвиконкому не юристам виконкому, а людям, які працюють на... заводі „Насосенергомаш”, де директором – уже згадуваний Соколов, який опікується певним чином фірмою „Гермес”. Тобто, Омельченко видавав довіреності підставним людям, які нібито виступають в інтересах міськвиконкому, а насправді робили все, щоби виконком суди програвав. Так і відбувалось. В результаті чого права трудового колективу нормально працюючого і потрібного жителям міста підприємства „Ремпобуттехніка” грубо порушуються.

Що робить Клочко
Те саме, що й Омельченко. Знову видає довіреність підставним юристам. І настільки знахабнів, що видав довіреність тій самій людині – якомусь там Рибницькому – якому видавав і Омельченко!

Вищий ступінь цинізму?
Та ні. Для С. Клочка – ще не вищий. Коли вже вища судова інстанція визнала права трудового колективу „Ремпобуттехніки” на оренду як законні, і що цей колектив є добросовісним і дбайливим орендарем, Клочко знову – для продовження судової тяганини (навіть маючи рішення Сумської міськради на користь трудового колективу „Ремпобуттехніки”) – видає довіреність представляти інтереси МІСЬКВИКОНКОМУ тому ж самому Рибницькому, а також уже й ДИРЕКТОРУ фірми „Гермес”, яка судиться з міськвиконкомом з метою розірвання на свою користь договору оренди між міськвиконкомом і „Ремпобуттехнікою”!

Директор „Гермеса” судиться з „Гермесом” для „захисту” інтересів міськвиконкому.

Хай самі СУМЧАНИ роблять
висновки

Однак, від себе я мушу тут зробити висновок: маємо справу з ознаками корупції. І цим питанням мала б уже зайнятись прокуратура. В результаті чого, на мою думку, поряд з В. Омельченком мав би знаходитись і С. Клочко як його однодумець, послідовник, ну і, звісно – як брехун в очах величезної кількості СУМЧАН.

І останнє. Подібні дії С. Клочка, як виконуючого обов’язки Сумського міського голови, є прямим стимулом для культивування беззаконня, а також хабарництва у середовищі працівників міських органів влади. Протягом року, коли обов’язки міського голови виконує С. Клочко, як представник „нової”, „чесної” у місті Суми влади, вже зафіксовано факт вимоги хабара посадовою особою міськвиконкому. Так це ж те, що зафіксовано. А скільки ще чого не зафіксовано... Ось – результат керівництва, ось – результат господарювання...