Попередня версія:

ЗВЕРНЕННЯ-ПРОХАННЯ РХП до СУМЧАН

Інша тематика

Сумчанин, відклади ненадовго свої справи. Це просимо тебе ми – такі самі сумчани – члени Республіканської Християнської партії (РХП). Ми розуміємо, як може дратувати і набридати передвиборна агітація.


Розуміємо також, що більшість з вас уже визначились, за яку партію чи партійний блок будете голосувати до Верховної Ради України. Голосуйте, звичайно, за кого підказує совість.

Однак просимо вас: з величезною серйозністю приділіть максимум уваги тим, хто стоїть у виборчих списках до Сумської міської ради. Від Верховної Ради далеко не все залежить (а частіше – зовсім нічого) у тому, аби у конкретних будинках, на конкретній вулиці, у конкретних Сумах були тепло, вода, аби не було проблем, куди подіти сміття, щоб санітарний стан території потім не загрожував епідемією...
Сумчани! Хочете і далі так жити? Тоді голосуйте до Сумської міської ради за кого завгодно з числа „розкручених”, „підкручених”, „опозиційних” і „народних”...

Ми розуміємо, що важко з-поміж великої кількості партій зробити правильний вибір на користь чесних, принципових людей, які при владі завжди стоятимуть на сторожі закону і прав людини.

Тому ще раз нагадуємо: багато з тих кандидатів від партій, хто балотується до Сумської міської влади, просто прикриваються іменем партій, які мелькотіють на екранах телевізорів.

Але запитайте себе: де були і що робили в Сумах і для сумчан представники цих партій протягом 2005 року? Де вони були, чому мовчали, коли, приміром, у порушення Конституції восени минулого року міськвиконком прийняв ЗАДНІМ ЧИСЛОМ рішення про підвищення тарифів на водопостачання і водовідведення? Де були ці кандидати (які зараз у списках відомих партій), коли проводились ті ж самі громадські слухання? А в списках цих партій – також і кандидати до Сумської міськради з числа сьогоднішніх міських депутатів.

І до них у нас теж є запитання: як ви протягом минулого й цього року захищали інтереси виборців? Як відвідували сесії; за що і проти чого голосували? Відповідь ми знаємо. Більшість з вас на другий день після революції забули й думати (або й взагалі не думали) про жителів міста; почали підлаштовуватись під „прохідні” з вашої точки зору партійні емблеми або просто мовчки чекали наближення виборчої кампанії, щоб зорієнтуватися у політичних розкладах і засвітитися у тому чи іншому „рейтинговому” на цей момент партійному списку.

Ось яку „діяльність” продемонстрували ті, хто зараз лякає сумчан покращенням життя. По-іншому й не скажеш про обіцянки, не підтверджені серйозними розрахунками, твердою волею зробити перегляд діяльності попередньої влади і готовністю захищати законні інтереси жителів сумської територіальної громади перед містечковими олігарчиками та центральною державною владою.

Тепер ми скажемо про те, що робили представники Республіканської Християнської партії протягом минулого і цього року.


Ми, як громадяни, і як партійці РХП, захищали нас усіх з 2004 року, критикуючи тодішніх керівників Щербаня, Омельченка разом із їх заступниками за грабіжницьку політику по відношенню до громадян, успішних підприємств на території області і міста. Критикували передусім зі сторінок газети „Громадянин України”, редакції якої намагались закрити рота вже нинішня міська влада, у керівників якої вистачає нахабства називати себе „новою”.

Ми з початку 2005 року повірили у перемогу Майдану. Однак уже невдовзі довелося бити на сполох спочатку серед тих депутатів міської ради, які називали себе борцями з минулою владою, називали себе помаранчевими, доводячи їм про необхідність перегляду результатів роботи колишнього мера Омельченка, про інвентаризацію нерухомого майна, землі, їх оренду і продаж тощо.

Депутати від нашої партії не тільки дисципліновано відвідували засідання сесій міської ради, але й з повною енергією боролися проти повзучої узурпації влади у місті. Присутніми на сесіях від нашої партії були не лише депутати, але й наші партійці. Весь цей час вони боролись на засіданнях сесій, у кабінетах міського начальства, не йшли наперекір своїм переконанням, своїй совісті. Наша партія (тільки під своїм прапором) не відсиджувалась: боролась і продовжує боротись.

Тому просимо вас, шановні співгромадяни, на виборах до Сумської міської ради підтримати Республіканську Християнську партію (РХП) як єдину політичну силу, що довела свою відданість ідеалам Майдану, а значить – ідеалам прав людини і громадянина, захист яких починається з місцевого самоврядування.

Якщо ми не мирились протягом року з новоявленими узурпаторами міської влади, які бояться нас – своїх жителів, то будьте певні, що й надалі не будемо миритись з такими „діячами”, яким не можна вірити. А в цьому сумчани переконались. Співгромадяни, ми впевнені, що й ви не будете миритись із владою, якій байдужі інтереси сумчан. Тому дайте нам можливість створити у міськраді бойову більшість, для якої інтереси міської громади – понад усе. Те що ми створимо таку більшість – можете не сумніватись. Повірте: ми не хизуємось. Ви тільки допоможіть Республіканській Християнській партії на виборах у Сумську міську раду.

В Сумах ми є силою, яку боїться корумповане міське керівництво. При вашій підтримці – підтримці законного господаря міста – ми очистимо сумську владу від паразитів на тілі міської громади. Не забувайте, що за Конституцією ви є господар у місті. Ваші голоси вирішують, кому представляти ваші інтереси у міській владі. Поважаючи господаря, Республіканська Християнська партія (РХП) очікує на його підтримку і тому просимо:

СУМЧАНИ-ГОСПОДАРІ міста Суми!

Обов’язково скористайтеся своїм виборчим правом і прийдіть 26 березня на ваші виборчі дільниці, щоб проголосувати за свого захисника у місті – Республіканську Християнську партію (РХП).

У виборчому бюлетені по виборах до Сумської міської ради наш номер – 4!