Попередня версія:

Приватному сектору – гідне комунальне забезпечення

Інша тематика

Республіканська Християнська партія (РХП) знає ваші проблеми!

Вже довгий час проблеми так званого приватного сектора залишаються поза увагою міської влади. Якщо в цілому місто змінює обличчя, потроху відновлюючи центральні вулиці та будівлі, то райони одноповерхівок потерпають без елементарних комунальних умов. Після Помаранчевої революції всі ми очікували, що нова влада в місті хоча б візьметься за розв’язання проблем приватного сектора. Але ситуація навпаки лише погіршилася.Що маємо зараз в приватному секторі

Розбиті дороги
А по суті – їхня відсутність, бо це неподобство взагалі дорогами важко назвати.

Опалення за дідівським методом
Дикість – але обласне місто не має повної газифікації. Дехто вже навіть і не чув, що це за диво таке “груба”. А тим часом для багатьох жителів приватного сектору пічка, дрова чи вугілля – не екзотика на кшталт “посидіти біля каміну”, а засоби виживання взимку.

Вода за рогом
Гарно, коли колонка дійсно за рогом, а не у дідька на рогах. Один день без води в багатоповерховому домі – і всі мешканці б’ють на сполох. Носити воду відрами? Переважна більшість жителів приватного сектора займається цим кожен день із року в рік.

Транспорт сюди не їздить
Від найближчої зупинки громадського транспорту (або ж маршрутки) до рідної домівки ще йти та йти по багнюці в негоду і по пилюці в ясні дні. Взимку – по снігу. Якщо вже по утоптаному – пересуватися легше, але дуже холодно, бо відстані чималі.

Тьма єгипетська
Це не з Біблії. Це з життя мешканців приватного сектору. Ввечері ходити темними вулицями можна тільки з ліхтарем. Або при повному місяці. Великий ліхтар з собою носити не зручно (маленьким цю темряву не розігнати). Повний місяць світить раз на 28 днів і те за умови безхмарної погоди.

Дзвонити? Тільки в рельсу!

Деякі щасливчики власних будинків мають міські телефони. Для інших (а таких більшість) – зв’язок або по мобільному (недешеве задоволення), або взагалі ніяк. Проблема не тільки з родичами поговорити, а й “швидку” викликати.

В центр за медичною допомогою
Якщо невідкладну медичну допомогу важко отримати, то що вже казати про таки “дрібнички”, як хворий зуб або невелика недуга. Можна поїхати у районну поліклініку, але (читайте вище) ці подорожі навіть більш небезпечні для здоров’я, ніж самолікування. Чим, власно, і приходиться займатися.

Чий город?
Дрібний привілей, що його мають жителі власних будинків – це невеличкі подвір’я для господарчих потреб та маленькі ділянки під квіти-овочі поруч. Але щоб отримати у власність декілька “соток” землі біля хати, люди роками збирають необхідні папери та марнують час, обходячи кабінет за кабінетом у пошуках правди.

Куди дівати сміття?
З цим теж повний безлад. Одноповерхові Суми не менш за інші райони міста потребують вивозу сміття. Навіть більше – адже утримувати в чистоті необхідно не тільки саму будівлю, але і подвір’я та господарчі прибудови.

Що робить місцева влада?
Позиція міської влади щодо приватного сектора була послідовною: “Спасіння потопаючих – справа рук самих потопаючих”.

Кажуть, до Бога високо, до Президента далеко. Тому вирішувати проблеми треба на місці і негайно.

Республіканська Християнська партія (РХП) знає як їх вирішити і може це зробити!

Республіканська Християнська партія (РХП) взяла на себе зобов’язання щодо захисту кожного жителя міста Суми. Проблеми комунального забезпечення приватного сектору потребують негайного розв’язання. Ми вже маємо чітку програму з вирішення цього питання. Ми знаємо що треба робити та яким чином забезпечити необхідне фінансування.

Дороги
Дороги в приватному секторі буде не просто відремонтовано. Косметичним ремонтом з частковим засипанням ям проблему не вирішити. Отже – всі вулиці в приватному секторі матимуть тверде покриття.

Транспорт
При наявності доріг з твердим покриттям місто забезпечить приватний сектор комунальним транспортом. Нові маршрути міні-автобусів зв’яжуть приватний сектор з транспортними «артеріями» міста.

Опалення
Газ буде проведений до кожного будинку в приватному секторі. Ми змусимо «Сумигаз», як постачальника послуг, не тільки прокласти труби а й забезпечити кожний будинок лічильником за рахунок самого “Сумигазу”.

Водопровід
Так само, як і з газом, “Водоканал”, як постачальник послуг, має провести воду й установити лічильник у кожному домі приватного сектору.

Телефони
Телефонні компанії, як постачальники послуг, повинні провести телефонні мережі в райони приватного сектору. Ми візьмемо цей під свій контроль.

Ми простежимо за тим щоб і газове опалення, і водопровід, і телефонні кабелі були проведені у районах приватного сектору у найкоротшій термін. Малозабезпеченим верстам населення міська рада допоможе з установкою необхідного обладнання, пільговики скористуаються пільгами не тільки в передбаченому державою обсязі, а й отримають додаткову допомогу з міського бюджету.

Медична допомога та соціальний захист
Приватний сектор обов’язково отримає дільничні лікарські амбулаторії та аптечні кіоски. Кілька днів на тиждень при амбулаторіях паралельно з лікарем будуть приймати населення робітники соціальної служби та громадської приймальні міської ради.

Вивіз сміття
При наявності нормальних доріг, необхідної кількості сміттєвих контейнерів та вчасного вивозу сміття ми очистимо приватний сектор. Зараз мешканці приватних будинків не мають елементарної змоги позбавитися сміття, що накопичується вже роками. Внаслідок цього – стихійні сміттєзвалища уздовж дрібних річок міста, їхнє забруднення.

Ми не тільки створимо нормальні санітарні умови існування для жителів приватного сектору, а й очистимо “дрібні” водоймища.

За нашими зобов’язаннями – тверді розрахунки. Ми не обіцяємо зайнятися питанням приватного сектору – ми вже ним займаємося. І отримавши перемогу на виборах, ми почнемо діяти, а не розмірковувати над тим, що і як треба робити.