Попередня версія:

ЧОМУ

Інша тематика

ДО СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОТРІБНО ГОЛОСУВАТИ
ЗА РЕСПУБЛІКАНСЬКУ ХРИСТИЯНСЬКУ ПАРТІЮ

Через те що РХП жодного разу не зрадила своїм програмним прин-
ципам, головні з яких – забезпечення конституційних прав і свобод людини та право місцевої територіальної громади на місцеве самоврядування. Тому що ця партія відстоювала, відстоювала і буде відстоювати ці принципи.


Сахно Олександр МиколайовичЧерез те що член нашої партії Олександр Миколайович Сахно, який займаючись бізнесом з кінця 1980-х років, не скористався можливістю “прогнутися” перед владою заради більших доходів, тому що як економіст не мирився з тим, що закони писалися не з точки зору логіки господарювання і прав людини, а з точки зору інтересів злочинних кланів і корумпованих державних чиновників.

Це він відкрито й самотужки боровся зі Щербанем; це він разом з однодумцями ініціював законну процедуру зборів жителів міста Суми за проведення референдуму про відставку тодішнього міського голови Омельченка, невпинно продовжував критику (проти якої ніхто не зміг заперечити) міського керівництва при в.о. міського голови на сторінках газети “Громадянин України” і так далі.


Кезля Олексій ІвановичЧерез те що член РХП: Олексій Іванович Кезля керував виборчим штабом В. Ющенка у Сумському районі у 2004 році, при шаленому тиску не підкорився адміністративному ресурсу Щербаня і відстояв право співгромадян на вибір, став Героєм Помаранчевої революції; Степан Якович Пак, депутат Сумської міської ради двох скликань, боровся й бореться з міським керівництвом, щоб поставити його на службу громадянам, бо простому нашому жителю (чи пенсіонеру, чи підприємцю) без хабара у міській владі нічого не вирішити; Володимир Анатолійович Шкробот, депутат Сумської міської ради, принципово відстоював і відстоює права громадян і вимагає прозорості, публічності у діяльності міськвиконкому.

Шкробот Володимир АнатолійовичЧерез те що В.А. Шкробот разом з С.Я Паком – єдині депутати Сумської міської ради, які саме як депутати відстоювали заборону на забудову узбережжя озера Чеха. Так, справді, деякі громадські організації стали на захист Чешки, організувавши акції протесту жителів Сум проти забудови. Честь їм і хвала. Але крім того треба було ще й на сесії не дати прийняти антигромадське рішення. Отже, якщо будівництво на озері Чеха ще не розпочате, то завдяки громадськості і депутатам від Республіканської Християнської партії (РХП). Це – їх спільне досягнення. Але жодна інша партія в Сумах за це не боролась. Така є правда.

Через те що люди з Республіканської Християнської партії не склали руки у боротьбі проти чиновницької системи, в умовах якої чиновницький керівничок із числа малодушних почуває себе пупом землі й паразитує на жителях міської громади (хабарі, шантаж, підсуконне розтаскування громадського майна, фінансові оборутки з бюджетними коштами, використання виробничих потужностей підприємств комунальної власності у корисливих цілях, просто казнокрадство тощо).

Через те що ці люди робили мирну Помаранчеву революцію, не тільки тим, що стояли на Майдані. (До речі, сьогоднішній в.о. міського голови чимало світився на революційній площі Незалежності як “борець” за справедливість. Однак, тільки сів у посадове крісло, показав свою дешеву суть).

А теперішні члени Республіканської Християнської партії (РХП) небагато виступали на площі. Їхню роботу, може й не так було видно. Зате вони працювали кожного дня, працювали тяжко не на людях: працювали інтелектуально – з документами, працювали в судах, прокуратурах, адміністраціях, відстоюючи права громадян.

Через те що ці люди у роки, далекі до Майдану, у своїй щоденній роботі постійно відстоювали наші з вами права перед свавіллям корумпованої влади. У них траплялися якісь помилки. Але, хто нічого не робить... Проте, навіть при кумових законах, ці люди не відступали від свого ПРАВА жити своїм розумом...

Пак Степан ЯковичЧерез те що у разі обрання Сумський міський голова Степан Якович Пак, як член Республіканської Християнської партії (РХП), власноручно підпише подання до прокуратури, якщо хтось із чиновників виконкому словом чи навіть жестом дозволить собі натякнути у своїй роботі на дії, в яких простежуватимуться ознаки залітання в кишеню міської громади.


Через те що жодна з міських організацій будь-якої з розкручених чи новоявлених партій не може сказати про свої конкретні дії протягом 2005 року, спрямовані на захист досягнень Майдану і боротьбу проти тих, хто перефарбувався і хто зрадив людей, які на морозі відстояли свою людську і громадянську гідність, своє право жити господарем на своїй землі, а не кріпаками у пихатих і слабоумних можновладців, які є у Сумах сьогодні.

Через те що Республіканська Християнська партія (РХП) – єдина у Сумах партія, яка і на вулиці, і у сесійній залі, де відбувались громадські слухання про підвищення тарифів на воду восени 2005 року, боролась проти того підвищення, яке не гарантувало підвищення рівня послуг, якості води... Знову ж таки, деякі громадські організації одноактово виступили проти. Але системно не виступила жодна з партійних організацій, які тепер, перед виборами запевняють сумчан у тому, що будуть боротись за їх права. Тому не можна їм вірити.

Через те що Республіканська Християнська партія (РХП) не боїться звинувачувати інші партійні організації у бездіяльності чи пристосуванстві. Ми не боїмося, бо, по-перше, говоримо, правду. А по-друге, говоримо її тому що це правда про принципові речі, ціна цих речей – доля нашого з вами подальшого життя у нашому рідному місті.

Через те що наша партія – єдина, яка представила сумчанам свою передвиборну програму з цифрами додаткового наповнення міської казни. У програмі ми означили джерела наповнення бюджету.

Ми показали, що коли жителі оберуть нас, то два плюс два буде чотири у міський бюджет, а не так як зараз, коли два плюс два є один – у міський бюджет, три – у корумповану кишеню.

Через те що РХП це - партія Конституції, Основного Закону держави. А це значить, що нас цікавить кожен житель конкретно, умови життя, рівень зарплати кожного конкретного громадянина, а не середньостатистичний рівень. Нам цікаве життя кожного: і робітника, і підприємця. Бо кожен поодинці і є власне наша територіальна громада. Достойне життя окремого – багатство всіх жителів. Достойне життя окремого – зменшення напруги і нервозності у суспільстві, зменшення побутової та й загальної злочинності. Достойне життя окремого це, зрештою, – усмішки на лицях перехожих, це, власне, сила місцевої влади, сила місцевої громади, яка за своєю економічною суттю є великою сім’єю. А коли міцна сім’я – міцна держава.

Через те що РХП створить умови для людей із здібностями підприємця, комерсанта, виробничника, науковця, раціоналізатора - всіх, хто може приносити дохід. Створить такі умови, що інвестиції будуть стовідсотково гарантовані.

Через те що Республіканська Християнська партія (РХП) є відповідальною і офіційно засвідчує виконання своїх програмних зобов’язань. Ми єдина партія, хто прямо говорить про свою відповідальність. Говоримо, бо знаємо, що виконаємо. Говоримо, бо знаємо, чому всі ці роки не виконувались обіцянки попередньої влади: бо розуму вистачало лише на “відібрати і поділити”. А наш розум спрямований на “дати людям заробити”.

Потрібно голосувати, бо керівництво міста Суми при Республіканській Християнській партії (РХП) створить Громадську приймальню, ще не бачену в Україні (хоча у західних країнах є самі такі). Це буде цілий відділ міської ради на першому поверсі її будівлі (пл. Незалежності, 2). У складі працівників приймальні будуть досвідчені юристи, правники, психологи, інші фахівці. Це буде приймальня, куди зможе прийти кожен громадянин міста і одержати в одному місці всі відповіді на запитання і одержати гарантію на вирішення своєї проблеми. Жодної відписки, що принижує людську гідність, наш житель не одержить. Той, хто відвідає нашу з вами Громадську приймальню, відчує себе повноцінною людиною, яка після цього не тільки стане довіряти владі, поважати її, але й намагатиметься їй допомагати чим зможе!

Потрібно голосувати, бо колишнє міське керівництво, а також теперішнє не займались і не думали займатись (бо не знають як це робити) погашенням заборгованості по заробітній платі працівникам підприємств і організацій міста. На відміну від таких керівників, члени Республіканської Християнської партії (РХП) разом із активом акціонерного товариства “Гумотехніка” протягом восьми місяців 2005 року погасили заборгованість по зарплаті працівникам цього підприємства на загальну суму 1 мільйон 700 тисяч гривень, яку люди не бачили протягом дев’яти (!) років. Зрозуміло, що при владі ми повернемо всім, хто має заборгованість.