Попередня версія:

Чому РХП підтримує Ю.ТИМОШЕНКО до Верховної Ради України

Інша тематика

Республіканська Християнська партія (РХП) також підтримує новообраного Президента України Віктора Ющенка. Але, водночас, ми не підтримуємо саму партію “Народний союз “Наша Україна”. Бо це політичне утворення насправді вже є напівпомаранчеве. Своїми торгашеськими діями керівництво цієї партії буквально розігнало патріотичні сили блоку “Наша Україна”, що утворився 2001 року. Тому керівництво “Народного союзу” є зрадницьким. Присвоїло тільки символіку і назву “Нашої України”.


Ми, Республіканська Християнська партія (РХП), по виборах до Верховної Ради України – за Юлію Тимошенко як нашого майбутнього прем’єр-міністра України. Тому що тільки вони, як і ми, залишились вірними ідеалам Майдану, залишились борцями за справедливість.

Ми – активісти Республіканської Християнської партії (РХП) – кандидати в депутати Сумської міської ради від РХП разом з кандидатом на посаду Сумського міського голови Степаном Паком – вітали на сумському майдані лідера БЮТу Юлію Тимошенко під час її недавнього візиту, бо вона з її командою є такі самі як і ми; бо вони як і ми, воюють не перший рік з системою кучмової влади, якій ще досі не вдалося зламати хребет.

До речі, про керівних соціалістів. Так ось, ми цілий рік говорили, що керівники соціалістів ніколи не були помаранчевими, що підтвердив нещодавно депутат ВР України Вінський. Вони від самого початку розкладали пасьянс у політичній грі, а не щиро думали про національну економіку чи права людини. Вони думають про гроші собі. Про що свідчать їхні “принципи” прийому в партію. Насправді це є безпринципність і цинізм.

При виборах до місцевих органів влади (до міської, обласної рад) ви, шановні сумчани, зверніть увагу не лише на першу п’ятірку, яка очолює партійний список (прізвища перших п’яти кандидатів стоятимуть під назвою партії у виборчому бюлетені), а й подивіться, хто ховається за цією п’ятіркою. Повні списки кандидатів від партій можна побачити на стендах у виборчих дільницях. Будьте, будь ласка, уважні.

Якщо ви підтримаєте блок Юлії Тимошенко до Верховної Ради разом з Республіканською Християнською партією (РХП) до місцевих рад, то перемога народної влади буде забезпечена. З цією перемогою ми у першу чергу приведемо закони, прийняті при Кучмі, у відповідність до Конституції України.