Попередня версія:

ПОМАРАНЧЕВИЙ КОЛІР - – СИМВОЛ СВОБОДИ В УКРАЇНІ

Інша тематика

НЕ ДОЗВОЛИМО НАД НИМ ГЛУМИТИСЯ!

Ми, члени Республіканської Християнської партія (РХП), маємо кольори партійного прапору такі самі як і державного – синій і жовтий. Але на прапорі у нас – помаранчева стрічка – символ свободи.


Сьогодні в українському суспільстві запанувала думка про розчарування Помаранчевою революцією, про несправджені надії. Що ж, з тим що багато надій не справдилось, можна погодитись. Але ж надії не втілили в життя конкретні люди, що носили помаранчеві стрічки, і у яких не вистачило сили духу, політичної волі запроторити бандитів у тюрми і т.д. Що ж – люди є люди, хай навіть вони і президенти...

Але от в чому точно не можна розчаровуватись, так це у смислі помаранчевого кольору. Розчарування у помаранчевій ідеї означає рабство, і в першу чергу – рабство Духу. А без цього людина – просто фізіологічний організм.

Шановні співвітчизники, давайте не забувати що для нас усіх означав і означає помаранчевий колір.

По-перше, він означає ОПІР, СПРОТИВ свавіллю державного апарату на чолі з силовими відомствами.

По-друге – всенародне піднесення, солідарність тих людей, які вийшли на площі, їхали з усіх куточків країни на всеукраїнський Майдан з тими, хто не міг вийти, але допомагав всім чим міг.

Це, по-третє, ті люди, які, не погодились із тим, що посадовці від нової-старої влади зрадили людей, зрадили ідеали Майдану, і продовжили боротись вже з цими посадовцями.