Попередня версія:

ЗБЕРЕЖЕНА ЕКОЛОГІЯ ТА НАЛЕЖНИЙ САНІТАРНИЙ СТАН МІСТА – ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я ЙОГО М

Інша тематика

Республіканська Християнська партія (РХП), як міська влада у Сумах, змусить на всіх шкідливих виробництвах поставити контролери хімічних викидів (щоб нас не дурили, що все в порядку). І якщо буде зафіксовано викид, приміром, з „Хімпрому” – причому, не має значення: у бік міста чи у бік Бездрика вітер (у Бездрику ж такі самі люди живуть, наші з вами українці!), то будуть не тільки оштрафовані такі підприємства. Міська прокуратура порушить кримінальні справу проти таких керівників. І ми цього доб’ємось!


А якщо хтось із керівників скаже, що на очисні споруди у підприємства грошей не вистачає, то РХП на це відповідає: брехня, у великих підприємств на це гроші є. І ми підкажемо де їх взяти. А взяти їх потрібно з тих малих та дочірніх фірм, які присмоктались до великих підприємств через родичів їх керівників і відмивають там гроші у власні кишені мимо бюджету.

Республіканська Християнська партія (РХП), як міська влада у Сумах, зобов’язується створити муніципальну, тобто міську санітарно-епідеміологічну службу (державні служби хай продовжують працювати у своєму режимі). І підзвітною ця служба буде не далекому Києву, а Сумській міській раді. Головними сферами її діяльності стануть контроль за вивезенням, утилізацією побутових відходів, інших видів сміття не тільки з житлових масивів та від будівель установ та організацій, але й з кожного подвір’я приватного сектору. І штрафувати служба буде не жителів Сум, а ті організації, які дозволять собі не вивезти сміття. Але таких швидко на території Сум не стане. У Сумах зі сміттям наведемо порядок, Суми стануть чистими, і люди до цього швидко звикнуть і самі не смітитимуть.

З чого починається цивілізованість

Знаєте, шановні земляки, який передвиборний лозунг мають соціалісти? Придумали ось такий: „Збудуємо Європу в Україні”. Це ті самі люди, які нещодавно про Європу говорили як про загниваючий Захід. Нам важко повірити у щирість їхніх намірів побудувати те, чого вони не розуміють. Адже якщ при теперішній владі у туалетах міської ради безлад і сморід, а в місті їх взагалі практично немає, то Європа починається (приміром, для туриста) чистими санвузлами у достатній кількості у всіх громадських приміщеннях з вільним до них доступом кожного перехожого. Але досить порівнянь.

Міська влада при Республіканській Християнській партії (РХП) зобов’яже комунальні підприємства міста забезпечити туалетами, що не принижують людську гідність, по-перше, центральну частину міста (це стосується як кафе-барів, універмагів, так і офісів, поліклінік тощо), по-друге, гуртожитки та житлові комунальні будинки. Не тільки забезпечить, але й вестиме контроль за їх експлуатацією. Якщо нам стане відомо, що в якомусь громадському місці закритий на ключ туалет, то власнику цього закладу засвітить такий штраф, що санкімната, прикрита ним на ключ, йому відразу знадобиться. Наступне. Туалетами будуть забезпечені всі ринки міста. І тут ми подумаємо про їх безплатність. Грошей для санітарного забезпечення своєї території у будь-якого ринку вистачить.

Далі. Туалети будуть облаштовані на всіх кінцевих зупинках громадського транспорту.
А почне Республіканська Християнська партія (РХП) з перевірки туалетів всіх шкіл міста. Ми порівняємо, до яких туалетів ходять у школі наші діти, і у яких кабінетах сидить шкільне начальство. Якщо шкільний туалет принижує людину, а директор, сидячи в шикарно обставленому кабінеті, каже про відсутність коштів, то гроші для облаштування нормального санвузлу знайдемо легко: продамо „начинку” начальницьких кабінетів – телевізор, комп’ютер, меблі...

При нас все місто буде облаштоване урнами в достатній кількості, бо культура людини починається з культури співжиття у спільному домі, яким для нас усіх є наше місто. Ми також запозичимо досвід „капіталістів” з Нью-Йорка і на урнах напишемо:

Голосуй за чистоту Сум!