Попередня версія:

Звання чиновника - має звучати престижно

Інша тематика

Республіканська Християнська партія (РХП) при владі у м. Суми підніме всю технічну документацію будівництва багатоповерхових будинків, починаючи з 20-річної давності. Тому що ми знаємо, що у проектування житлового будинку закладаються кошти на благоустрій після здачі дому в експлуатацію. Тому ми спитаємо у тих будівельних організацій та їх наступників, куди поділися гроші на благоустрій і змусимо їх належним чином закінчити будівництво.


Ми ці невикористані кошти повернемо людям, і саме жителі конкретних будинків вирішуватимуть, на що використати гроші при доведенні благоустрою до завершення.

Ми облаштуємо прибудинкову територію і закріпимо її за жителями будинку з тим, щоби ніхто без їхнього відома не зміг там нічого будувати або іншим чином «хазяйнувати». Вистачить бардаку. Буде порядок.

Крім того, ми змусимо працівників відповідних служб міськвиконкому протягом перших кількох місяців обстежити дахи, підвали всіх багатоповерхових будинків з метою негайного ремонту тих, що цього потребують, підготовки до капітального ремонту, юридичного закріплення комунікацій за надавачами послуг та передачею будинків (за згодою мешканців) у керування товариств співвласників. Все це буде зроблено у робочому порядку, без проголошення всіляких довгострокових програм, які забуваються і по суті є окозамилювальні.

Чиновників, які не підуть обстежувати будинки, ми повиганяємо з роботи. Тому що це не чиновник, який не знає елементарних проблем жителів. Чиновник має одержувати задоволення від того, що його робота приносить конкретну користь. При нас звання чиновника стане престижним і відповідальним.

Наведемо також порядок у виділенні земельних ділянок приватним підприємцям. До конкурсів та аукціонів будуть допущені всі бажаючі. Підприємців перестануть чиновники місьвиконкому ганяти з кабінету в кабінет. Підприємці перестануть носити хабарі.

Ми наведемо лад у міському господарстві, тому що не боїмося роботи. Робота для нас – смисл життя.