Попередня версія:

Від озера Чеха – до кожного струмка

Інша тематика

Республіканська Християнська партія (РХП) вітає громадську ініціативу на захист озера Чеха і у свою чергу підкреслює, що відстоювала, відстоює і буде відстоювати озеро Чеха від бездумної забудови. Члени РХП – депутати Сумської міської ради Володимир Анатолійович Шкробот, Степан Якович Пак – єдині у міській раді депутати, які виступали на засіданнях сесій проти цієї забудови, яка за правовими ознаками є протизаконною.


Ми підтримуємо громадську ініціативу про гарантії збереження зеленої зони в околицях озера Чеха і проголошуємо про розширення її змісту в інтересах наших жителів, які проживають в усіх куточках нашого міста.

Наша додаткова ініціатива стосується:

1. Захисту всіх водоймищ міста Суми від чиновницького свавілля.

2. Наукової розробки про з’єднання старих русел (річищ) Псла з метою очищення заболочених водоймищ.

3. Регенерації паркових зон, закладених їх засновниками у 19-му сторіччі (передусім парків Ліщинських та Асмолова) і розширення парків у густозаселених зонах міста, а також упорядкування природних паркових зон у місті й передмісті.

4. Встановлення за підтримки обласної ради (яка мусить виступити в тому числі в інтересах сумської міської територіальної громади) екологічних контролерів води та повітря, які надходять з території Російської Федерації. Особлива увага – контролю радіоактивного фону від Курської атомної електростанції.

5. Встановлення відповідної контрольної апаратури за викидами отруйних матеріалів при виробництві на підприємствах „Хімпром”, ім. Фрунзе, „Селмі” („Електрон”), Центроліт, а також на екологічно небезпечних виробництвах на території сусідніх областей РФ.

З думкою про сумчан і повагою до них,
Республіканська Християнська партія (РХП)