Попередня версія:

Чому на посаду міського голови ПОТРІБНО обрати Степана Пака

Інша тематика

Через те що не буде жалітися на відсутність коштів в міській казні, як це робить сьогоднішня влада, бо вже має конкретні пропозиції, завдяки яким бюджет міста Суми можна збільшити на 70 млн. гривень вже в 2006-му році.


Через те що буде розширено територію міста, а також запропоновано громадам приміських сільрад об’єднати економіки їхніх територій з міською економікою. Атже величезна кількість сьогоднішніх сільських жителів працює у Сумах. В результаті такого об’єднання у міста з’явиться своя – дешевша і якісніша – сільгосппродукція, а у сільрад – додаткове фінансування, у тому числі – на розширення сільськогосподарського виробництва.

Через те що місто отримає власну лікарню невідкладної допомоги з повноцінним фінансуванням. Це гарантує, що важкохворі будуть безкоштовно забезпечені всіма необхідними ліками, як тільки вони опиняться у лікарні. Від цього моменту і до часу виходу з кризового стану в повному обсязі надаватиметься необхідна допомога за державний кошт.

Через те що для вирішення проблем сумчан буде створено Громадську приймальню, яка буде розташована на першому поверсі міської ради. І не маленький кабінет, а цілий підрозділ міськради з юристами, психологами та працівниками соціальних служб.

Через те що при ньому буде введено високий податок на порожні приміщення виробничого призначення, які були скуплені з метою спекуляції.

Через те що з перших же днів його перебування на посаді міського голови одразу розпочнеться будівництво нової лікарні в 10-12 мікрорайонах.
Через те що гарантує тролейбусне та автобусне сполучення у першу чергу з району вулиці Прокоф’єва на вулицю Кірова у бік аеропорту та до кінцевої зупинки на Баранівці. У перспективі тролейбуси ходитимуть також до Червоного, Саду, Піщаного.

Через те що з власного депутатського досвіду він знає як важко депутатові міськради виконувати свої повноваження, коли виконавчі служби та міська рада працюють незлагоджено, а часто клерки у цих службах почувають себе мало не хазяїнами положення. При цьому всю свою недолугість переносять на плечі депутатів.

З такою практикою буде покінчено!