№ 8 (51):

У день української писемності

Актуалії Святкові заходи з нагоди Дня української мови і писемності відбулися у малому залі Сумської обласної філармонії 9 листопада.

Активну участь у підготовці та проведенні заходів взяли громадські організації, учні та вчителі загальноосвітніх шкіл, викладачі та студенти. Під час свята Канадське товариство приятелів України нагородило окремих працівників освіти й науки за відродження української мови та національної духовної культури грамотами імені канадського мецената Богдана Патики та вручило премії.

До дня української писемності та мови 9 листопада в навчальних, бібліотечних та культурних закладах області пройшли також літературні години, тематичні вечори, виставки, конкурси української пісні, рефератів, дитячих малюнків, зустрічі з місцевими поетами.

Загальноукраїнський Диктант національної єдності, присвячений Дню української мови й писемності, 9 листопада провели Національна радіокомпанія України за участю Міністерства освіти й науки України та Ліги українських меценатів.


Участь у написанні диктанту взяли учні та студенти загальноосвітніх, професійних та вищих навчальних за-кладів області. Це дало їм можливість перевірити свої знання, підтримати рідну мову, довести, що володіння українською мовою є престижним у молодіжному середовищі.